Switch to mobile version. Augšup

Biķerziedi

Foto galerija

No 70 100 EUR (kredīta ikmēneša maksājums no 235,42* EUR)

No 37 m2 līdz 88 m2 | Biķernieku iela 16A, Rīga

Jaunais komplekss "Biķerziedi" ir nozīmīgs ne vien ar to, ka tas novietots Rīgas stratēģiski izdevīgā vietā Teikā, ar teicamu sabiedrisko transportu un dzīvošanai nepieciešamo infrastruktūru apkārt, bet arī tāpēc, ka tas atrodas vienā no Rīgas vēsturiski viszaļākajiem rajoniem.

Projektā tiek piedāvāti 90 dzīvokļi, ar iespēju papildus iegādāties pazemes vai virszemes stāvvietas. 

Īpašais piedāvājums līdz 31.decembrim 

  • Kredīta noformēšana: 0,5% no kredīta summas (standarta cenrādis – 1,5%)
  • Darījuma konts:  50 EUR (standarta cenrādis 0,4% no darījuma summas)
  • Bezmaksas vērtējums
  • Zelta klienta statuss uz 12 mēnešiem
  • Īpašs apdrošināšanas piedāvājums no IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle

Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.

Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības. Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam.

Piesakieties konsultācijai, lai uzzinātu, kādu kredīta summu Jūs varat saņemt. 

* Aprēķina pieņēmums: īpašuma cena 70 100 EUR, klienta līdzdalība 10 515 EUR, kredīta summa 59 585 EUR, kredīta procentu likme 2,5% gadā (procentu likme ir mainīga, to veido pievienotās likmes un bāzes likmes kopsumma), kredīta atmaksas termiņš 30 gadi, ikmēneša maksājums 235,42 EUR, kas aprēķināts pēc vienmērīgās atmaksas metodes. Komisijas maksa par kredīta izsniegšanu 297,93 EUR. Gada procentu likme (GPL - aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas aizņēmējam, izteiktas gada procentos no kredīta) ir 2,6%, kopējā summa, kas jāmaksā 85 110,47 EUR.

Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Aprēķina pieņēmumā norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie SEB bankas kredītspeciālista.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.