Switch to mobile version. Augšup

Cenrādis: Valūtas maiņa

Pakalpojums Cena

Skaidras naudas valūtas maiņa SEB bankas filiālēs

Skaidras naudas valūtas maiņas operācija (par katru darījumu)1, 2, 3, 4 5.00 EUR 

 


 

1 Bankas darba laikā summām, sākot no 10 000 EUR vai tās ekvivalentam citā valūtā, tiek piešķirts uzlabots valūtas kurss, savukārt ārpus darba laika – standarta kurss .

2 Netiek pieņemtas un izsniegtas ārzemju valūtas monētas.

3 Netiek pieņemtas netīras, nolietotas, citādi mehāniski bojātas (ieplēstas, nodilusi virsma, eļļas traipi, apdegums) vai ar jebkura lieluma zīmējuma nospiedumiem, uzrakstiem vai zīmējumiem ārvalstu valūtu banknotes, kā arī par 1990. gadu vecāka izlaiduma USD banknotes.

4 Skaidras naudas darījumi ārvalstu valūtās ir iespējami Rīdzenes filiālē (Vaļņu iela 11) un ārpus Rīgas filiālēs, kur pieejami skaidras naudas darījumi.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.