Switch to mobile version. Augšup

Doles Mājas

Foto galerija

No 57 000 EUR (kredīta ikmēneša maksājums no 191,43* EUR)

No 38 m2 līdz 74 m2 | Bultu iela 2, Ķengarags

Projekta 2 piecstāvu mājā būs pieejami 58 divu līdz četru istabu dzīvokļi ar balkonu un stiklotu balkonu pirmā stāva dzīvokļos.

Rīgas pilsētas mikrorajon Ķengarags kvartālā, ko veido Bultu, Aglonas, Eglaines un Maltas ielas, ir labi attīstīta transporta un sociālā infrastruktūra. Sabiedriskais transports: 15. maršruta trolejbuss (pietura Bultu iela), 3., 7. un 9. maršruta tramvaji (pietura Eglienas iela/Dole), tuvumā atrodas arī autobusu un taksobusu pieturvietas.

Ērtu nokļūšanu Daugavas labā krasta mikrorajonos, kā arī Pārdaugavā, nodrošina Dienvidu tilts. Apkārtnes infrastruktūru veido tirdzniecības un pakalpojumu objekti: t/c Dole, Maxima, Mego un Supernetto. Salīdzinoši nelielā attālumā atrodas arī lielākas iepirkšanās vietas - t/c Atrium Azur, ZOOM, Mols un Riga Plaza.

Tuvāko gadu laikā pilsētnieku izklaides un iepirkšanās iespējas papildinās jaunais tirdzniecības centrs Akropole Maskavas ielā 257, kur papildus veikaliem būs pieejama arī boulinga zāle, slidotava, kino un bērnu izklaides zona. Tuvumā pieejami 5 bērnudārzi, 8 skolas un pamatskolas, medicīnas centrs, kā arī  vairāki sporta klubi un nesen labiekārtotā Daugavas promenāde. 

Īpašais piedāvājums līdz 31.decembrim 

  • Kredīta noformēšana: 0,5%  no kredīta summas (standarta cena: 1.5%)
  • Darījuma konts:  50 EUR (standarta cena: 0.4%)
  • Bezmaksas vērtējums
  • Īpašs apdrošināšanas piedāvājums no IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle
  • Zelta klienta statuss

Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.

Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības. Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam.

Piesakieties konsultācijai, lai uzzinātu, kādu kredīta summu Jūs varat saņemt. 

* Aprēķina pieņēmums: īpašuma cena 57 000 EUR, klienta līdzdalība 8 550 EUR, kredīta summa 48 450 EUR, kredīta procentu likme 2.5% gadā (procentu likme ir mainīga un to veido pievienotās likmes un bāzes likmes kopsumma), kredīta atmaksas termiņš 30 gadi, ikmēneša maksājums 191,43 EUR, kas aprēķināts pēc vienmērīgās atmaksas metodes. Komisijas maksa par kredīta izsniegšanu netiek piemērota. Gada procentu likme (GPL - aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas aizņēmējam, izteiktas gada procentos no kredīta) ir 2,7%, kopējā summa, kas jāmaksā 69 642,95EUR.

Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Kredīta summa būs atkarīga no Jūsu ienākumiem, esošajām kredītsaistībām un kredītvēstures. Jūsu kopējo kredītsaistību mēneša maksājums nedrīkst pārsniegt 40% no Jūsu neto ienākumiem. Par kredīta nodrošinājumu kalpo Jūsu esošais vai iegādājamais nekustamais īpašums, kam ir jābūt apdrošinātam visu kredīta līguma spēkā esamības laiku.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.