Switch to mobile version. Augšup

Mākslas festivāls "Cēsis" 2019

Festivāla, kurš šogad notiks jau trīspadsmito reizi un šobrīd ir jau starptautiski atpazīts, organizētāji vienmēr centušies izveidot tādu mūzikas, kino, teātra un vizuālo mākslu notikumu programmu, kas veicina izpratni par laikmetīgās kultūras procesiem pasaulē. Festivāls ir unikāls tieši ar savu eksperimentālo ievirzi un vēlmi plašam skatītāju lokam piedāvāt izcilu un atzītu mākslinieku radošās izpausmes. Tie ir mākslas svētki pilsētā vesela mēneša garumā, kuri ar izrādēm, koncertiem, kino un izstādēm priecē ne vien Latvijas iedzīvotājus, bet savas atpazīstamības dēļ pulcina dalībniekus un apmeklētājus no visas pasaules.

Uz tikšanos Cēsīs!

Jūsu SEB banka

Īpašais piedāvājums SEB bankas klientiem:

 • 10% atlaide koncertu un teātra izrāžu biļetēm, maksājot ar SEB bankas karti
 • Bezmaksas gids vizuālās mākslas izstādē “Tuvplāns”, uzrādot SEB bankas karti

Izstāde "Savienojumi"

SEB banka un Latvijas Mākslas akadēmija festivālā piedalīsies ar izstādi “Savienojumi”, kurā būs apskatāmi akadēmijas bakalaura un maģistru programmu studentu diplomdarbi. Izstādes kuratore Elīna Ģibiete stāsta, ka izstādē jaunie mākslinieki savieno gan pārbaudīto, gan nesavienojamo, tādējādi iezīmējot savu atrašanās vietu globālajā pasaules telpā.

Uzzināt vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.