Switch to mobile version. Augšup

Gaiļezera Nami

Foto galerija

No 95 000 EUR (kredīta ikmēneša maksājums no 319,06* EUR)

No 65 m2 līdz 100 m2 | Gaiļezera iela

Dzīvoklis projektā Gaiļezera Nami ir ne tikai moderns un komfortabls mājoklis, bet arī vērtīgs ieguldījums īpašumā, kas atrodas vienā no Rīgas perspektīvākajiem jaunajiem rajoniem ar tuvumā esošām skolām un bērnudārziem, lielveikaliem, sporta centriem, medicīnas iestādēm, skaistumkopšanas saloniem, kafejnīcām un restorāni, kā arī sabiedrisko transportu.

Dzīvokļu plānojums sniedz plašuma sajūtu un vienlaikus ļauj racionāli izmantot visu dzīvojamo telpu. Piedāvājumā ir divistabu un trīsistabu, kā arī četristabu dzīvokļi platībāsno 60 līdz 100 m2. 

Īpašais piedāvājums līdz 31.decembrim 

Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.

Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības. Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam.

Piesakieties konsultācijai, lai uzzinātu, kādu kredīta summu Jūs varat saņemt. 

* Aprēķina pieņēmums: īpašuma cena 95 000 EUR, klienta līdzdalība 14 250 EUR, kredīta summa 80 750 EUR, kredīta procentu likme 2.5% gadā (procentu likme ir mainīga un to veido pievienotās likmes un bāzes likmes kopsumma), kredīta atmaksas termiņš 30 gadi, ikmēneša maksājums 319,06 EUR, kas aprēķināts pēc vienmērīgās atmaksas metodes. Komisijas maksa par kredīta izsniegšanu netiek piemērota. Gada procentu likme (GPL - aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas aizņēmējam, izteiktas gada procentos no kredīta) ir 2,70%, kopējā summa, kas jāmaksā 116 072,88 EUR.

Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Kredīta summa būs atkarīga no Jūsu ienākumiem, esošajām kredītsaistībām un kredītvēstures. Jūsu kopējo kredītsaistību mēneša maksājums nedrīkst pārsniegt 40% no Jūsu neto ienākumiem. Par kredīta nodrošinājumu kalpo Jūsu esošais vai iegādājamais nekustamais īpašums, kam ir jābūt apdrošinātam visu kredīta līguma spēkā esamības laiku.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.