Switch to mobile version. Augšup

Jelgavas pilsētas transporta karte (darbība pārtraukta)

Jelgavas pilsētas transporta karte (darbība pārtraukta)

2020. gada 20. jūlijā ir beidzies SEB bankas un Jelgavas pilsētas domes sadarbības līgums par Jelgavas iedzīvotāja karšu un Jelgavas skolēna apliecību nodrošināšanu. Izvērtējot projekta turpmākai īstenošanai nepieciešamās investīcijas, nolemts līgumu vairs nepagarināt, līdz ar to sākot ar 20. jūliju netiek nodrošināta jaunu karšu izsniegšana un esošo karšu apkalpošana un ar šī gada 21. jūliju tās ir automātiski slēgtas un vairs nav derīgas.

Jelgavas iedzīvotāja karte un Jelgavas skolēna apliecība ir piesaistīta norēķinu kontam SEB bankā, kas arī pēc kartes slēgšanas ir palicis atvērts. Pirmos 3 mēnešus pēc kartes slēgšanas konta apkalpošana ir bez maksas, taču pēc tam tiek piemērota komisijas maksa saskaņā ar SEB bankas cenrādi – 0.70 EUR mēnesī. Tāpēc, ja klients izvēlas turpināt sadarbību ar banku arī turpmāk, lai izmantotu citus SEB bankas pakalpojumus, aicinām izvēlēties kādu no Klienta komplektiem, kas par fiksēti zemu mēneša maksu ļauj izmantot visus ikdienā nepieciešamos bankas pakalpojumus, tostarp bez komisijas maksas veikt pārskaitījumus, izmantot norēķinu karti un uzturēt kontus. Noskaidrot piemērotāko komplektu un pieteikties tam var seb.lv/komplekts.

Ja tomēr klients vairs nevēlas izmantot bankas pakalpojumus, aicinām kontu slēgt, lai neradītu liekas izmaksas par konta apkalpošanu. Konta slēgšanas pieteikums pieejams internetbankā: Konti/Kartes – Norēķinu konti – Slēgt norēķinu kontu.

Kā informē Jelgavas pilsētas pašvaldība, šobrīd tiek izstrādātas jaunas personalizētas viedkartes, kas arī turpmāk ļaus iedzīvotājiem saņemt pašvaldības atvieglojumus pilsētas sabiedriskajā transportā un ēdināšanai skolās, un tās varēs saņemt no jūlija. Detalizēta kārtība, kādā jaunās kartes tiks izsniegtas un kādus atvieglojumus tās paredzēs noteiktām iedzīvotāju grupām, pēc domes lēmuma un saistošo noteikumu spēkā stāšanās tiks publicēta izdevumā “Jelgavas Vēstnesis”.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.