Switch to mobile version. Augšup

Imantas Ozoli

Foto galerija

No 56 392 EUR (kredīta ikmēneša maksājums no 189,39* EUR)

No 38 m2 līdz 79 m2 | Jūrmalas gatve 82, Rīga

Imantas Ozolu mājas atrodas kuplu ozolu ielokā, desmit minūšu gājiena attālumā no meža. Līdzās Imantas Ozoliem atrodas skola un bērnudārzs.

Ēkas deviņos stāvos izvietoti dzīvokļi platībā no 38m2 līdz 79m2. Piedāvājumā ir gan studijas tipa dzīvokļi, gan arī 1-3 guļamistabu dzīvokļi ar pilnībā pabeigtu telpu iekšējo apdari.

 

Īpašais piedāvājums līdz 31.decembrim 

  • Kredīta noformēšana: 0,5%  no kredīta summas (standarta cena: 1.5%)
  • Darījuma konts:  50 EUR (standarta cena: 0.4%)
  • Bezmaksas vērtējums
  • Īpašs apdrošināšanas piedāvājums no IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle
  • Zelta klienta statuss

Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.

Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības. Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam.

Piesakieties konsultācijai, lai uzzinātu, kādu kredīta summu Jūs varat saņemt. 

* Aprēķina pieņēmums: īpašuma cena 56 392 EUR, klienta līdzdalība 8 459 EUR, kredīta summa 47 933 EUR, kredīta procentu likme 2.5% gadā (procentu likme ir mainīga un to veido pievienotās likmes un bāzes likmes kopsumma), kredīta atmaksas termiņš 30 gadi, ikmēneša maksājums 189.39 EUR, kas aprēķināts pēc vienmērīgās atmaksas metodes. Komisijas maksa par kredīta izsniegšanu 239.67 EUR. Gada procentu likme (GPL - aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas aizņēmējam, izteiktas gada procentos no kredīta) ir 2,58%, kopējā summa, kas jāmaksā 68 519.27 EUR.

Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Kredīta summa būs atkarīga no Jūsu ienākumiem, esošajām kredītsaistībām un kredītvēstures. Jūsu kopējo kredītsaistību mēneša maksājums nedrīkst pārsniegt 40% no Jūsu neto ienākumiem. Par kredīta nodrošinājumu kalpo Jūsu esošais vai iegādājamais nekustamais īpašums, kam ir jābūt apdrošinātam visu kredīta līguma spēkā esamības laiku.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.