Switch to mobile version. Augšup

Infotelpa

Apdrošināšana

 • Dzīvības apdrošināšanai nekad nav par agru

  Dzīvības apdrošināšanai nekad nav par agru

  Kamēr esam jauni un veseli, mēs daudz nedomājam par neparedzamām dzīves situācijām, tomēr tas ir īstais brīdis, lai sev un savai ģimenei nodrošinātu finansiālu aizsardzību nākotnē.

  Lasīt vairāk

 • Kā atšķiras dzīvības un nelaimes gadījumu apdrošināšana

  Kā atšķiras dzīvības un nelaimes gadījumu apdrošināšana

  Iespējas izveidot finansiālās drošības spilvenu sev un saviem tuviniekiem ir dažādas, viena no tām – apdrošināšana. Tā kā apdrošināšanas veidi ir dažādi, nereti rodas jautājumi – kā izvēlēties sev piemērotāko un kā tad īsti atšķiras dzīvības apdrošināšana un nelaimes gadījumu apdrošināšana? Kādos gadījumos ir iespējams saņemt kompensāciju un vai ir vērts iegādāties abus apdrošināšanas veidus?

  Lasīt vairāk

 • Pieci mīti par dzīvības apdrošināšanu

  Pieci mīti par dzīvības apdrošināšanu

  “Dzīvības apdrošināšana ir dārga” un “esmu par jaunu, lai par to domātu” ir divi  populāri, taču aplami mīti par dzīvības apdrošināšanu, kurus apdrošināšanas speciālistiem nākas dzirdēt ļoti bieži. Ņemot vērā, ka lēmumus par dzīvības apdrošināšanu ir ieteicams pieņemt pēc rūpīgas izpētes, piedāvājam piecu populārāko mītu un atbilžu apkopojumu.

  Lasīt vairāk

 • Kas raksturo sociāli atbildīgu darba devēju?

  Kas raksturo sociāli atbildīgu darba devēju?

  Ikviens uzņēmējs, kurš vēlas būt sociāli atbildīgs, meklē iespējas, kā savus darbiniekus apbalvot par labi paveiktu darbu un lojalitāti. Šobrīd dzīvības apdrošināšana ar uzkrājumu kļūst par arvien pieprasītāku veidu kā celt darbinieku motivāciju un nodrošināt, lai viņi justos aizsargāti neparedzētās dzīves situācijās.

  Lasīt vairāk

 • Pavisam vienkāršs skatījums uz negatīvu ienesīgumu

  Pavisam vienkāršs skatījums uz negatīvu ienesīgumu

  Finanšu tirgi nav nekas mistisks, tā nav arī raķešu zinātne. Tajos notiekošie procesi ir tikpat saprotami kā gadalaiku maiņa vai citas apkārtējās pasaules parādības. Apskatīsim vienkāršāku skatījumu uz finanšu tirgu svārstībām – kāpumiem un kritumiem.

  Lasīt vairāk

 • Vai ģimenes drošība iespējama bez apdrošināšanas?

  Vai ģimenes drošība iespējama bez apdrošināšanas?

  Vērtību skala katram no mums ir atšķirīga. Kādam svarīgāks būs jaunākais sporta auto, citam – nemitīgi ceļojumi un ballītes. Taču gandrīz ikviens piekritīs, ka ģimene vērtību skalā ir augstāk par mantiskām vērtībām. Kā parūpēties par savas ģimenes labklājību?

  Lasīt vairāk

 • 4 iemesli, kādēļ izdevīgāk uzkrāt 10 gadus un ilgāk

  4 iemesli, kādēļ izdevīgāk uzkrāt 10 gadus un ilgāk

  Veidojot ilgtermiņa uzkrājumus, iespējams piepildīt kādu sen lolotu sapni – aizbraukt tālā ceļojumā, iegādāties auto, iekārtot dzīvokli vai izremontēt virtuvi. Taču jautājums paliek atklāts – kā uzkrāt efektīvāk, lai uzkrājums augtu ne tikai pateicoties veiktajām iemaksām, bet arī citiem faktoriem?

  Lasīt vairāk

 • Uzņēmuma pieredze: kā noturēt un piesaistīt darbiniekus?

  Uzņēmuma pieredze: kā noturēt un piesaistīt darbiniekus?

  Darbinieku piesaiste ir viens no lielākajiem izaicinājumiem daudziem Latvijas uzņēmumiem. Dzīvības un nelaimes gadījumu apdrošināšana ir gudrs bonuss, ko uzņēmumi var izmantot vērtīgāko darbinieku piesaistei un noturēšanai.

  Lasīt vairāk

 • Aprēķināt apdrošināšanas izmaksas var arī datorā

  Aprēķināt apdrošināšanas izmaksas var arī datorā

  Cilvēkus, kas nekad nav izmantojuši apdrošināšanas pakalpojumus, esam dzirdējuši sakām, ka ar viņiem līdz šim nekas nelāgs nav atgadījies un arī turpmāk viss būs kārtībā, tomēr ne mazums ir arī tādu, kuri ir piedzīvojuši sāpīgus zaudējumus. 

  Lasīt vairāk

 • Drošības spilvens pirmklasniekam

  Drošības spilvens pirmklasniekam

  Skola ikvienam pirmklasniekam ir kā neizpētītā zeme. Un jebkura izpēte pirmām kārtām ir saistīta ar risku.

  Lasīt vairāk

 • Uzkrājumi bērniem: dažas noderīgas idejas

  Uzkrājumi bērniem: dažas noderīgas idejas

  Veidot uzkrājumus bērnu nākotnei var arī tad, ja finansējuma mērķis nav tik vērienīgs kā studiju apmaksa vai dzīvokļa iegāde. 

  Lasīt vairāk

 • Veiksmīga bērna nākotne tikai par 1,5 eiro dienā?

  Veiksmīga bērna nākotne tikai par 1,5 eiro dienā?

  Ikviens vecāks vēlas sniegt savai atvasei visu labāko. Un daudzi saskaras ar situāciju, ka cēlu mērķu īstenošanai pietrūkst līdzekļu. Uzkrājumi ļaus samazināt šādu situāciju skaitu līdz minimumam.

  Lasīt vairāk

 • Cik aktīvi vecāki Latvijā veido uzkrājumu bērniem?

  Cik aktīvi vecāki Latvijā veido uzkrājumu bērniem?

  Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem, tendence ir mainījusies – vecāki Latvijā šobrīd vairs nav kūtrākie Baltijas mērogā, veidojot uzkrājumu savu bērnu nākotnei.

  Lasīt vairāk

 • Kā ar minimāliem līdzekļiem parūpēties par bērna nākotni

  Kā ar minimāliem līdzekļiem parūpēties par bērna nākotni

  Ja vēlaties, lai, jūsu bērnam lielajā dzīvē būtu starta kapitāls studijām vai citam svarīgam mērķim, tagad ir vislabākais brīdis to sākt veidot.

  Lasīt vairāk

 • Lai mantinieki saņemtu īpašumu, nevis parādus

  Lai mantinieki saņemtu īpašumu, nevis parādus

  Mūsdienu dzīvi jau ir grūti iedomāties bez kredītiem. Nav svarīgi, cik liels ir aizņēmums, vai tas ņemts dzīvokļa iegādei pilsētas centrā vai mājoklim laukos, būtiskākais ir tas, ka patlaban tikai retajam no mums nav kredītsaistību.

  Lasīt vairāk

 • Kā nelielas iemaksas var pasargāt no lieliem izdevumiem

  Kā nelielas iemaksas var pasargāt no lieliem izdevumiem

  Lai gan apdrošināšana daudziem nav prioritāšu augšgalā, notiekot negadījumam, tā var kļūt par vienīgo drošības spilvenu, kas pasargā no nopietnām finansiālām grūtībām.

  Lasīt vairāk

 • Ko nozīmē būt labam vecākam?

  Ko nozīmē būt labam vecākam?

  Vai atceraties, kāda bija jūsu bērnība un audzināšanas metodes? Droši vien piekritīsiet, ka viedoklis par to, kas ir laba un slikta audzināšana, gadu desmitiem ejot, ir ievērojami mainījies. Tomēr klišejiskais apgalvojums par to, ka labākās lietas dzīvē tāpat nevar nopirkt, joprojām ir patiess.

  Lasīt vairāk

 • Brīvprātīgie uzkrājumi aug lēni, bet stabili

  Brīvprātīgie uzkrājumi aug lēni, bet stabili

  Uzkrājumi pensiju 3. līmenī un dzīvības apdrošināšanā Latvijā ir salīdzinoši mazi. Turklāt daudzi Latvijā izvairās arī no sociālā nodokļa maksāšanas un tādējādi nevar cerēt arī uz pienācīgu pensiju no pensiju 1. un 2. līmeņa. Par šādas situācijas iespējamām sekām aģentūrai LETA stāsta SEB Dzīvības apdrošināšanas vadītāja Kristīne Lomanovska.

  Lasīt vairāk

 • Mīti un patiesība par mājokļa apdrošināšanu

  Mīti un patiesība par mājokļa apdrošināšanu

  Apdrošinātāju statistika liecina, ka ik gadu Latvijā vairākus simtus mājokļu skar negadījumi, kuru dēļ īpašniekiem rodas būtiski zaudējumi, – šā gada trijos mēnešos vien atlīdzībās izmaksāti vairāk nekā pieci miljoni eiro*.

  Lasīt vairāk

 • Kas jāzina par ceļojumu apdrošināšanu

  Kas jāzina par ceļojumu apdrošināšanu

  Apdrošināšana ir gluži kā vitamīni gripas laikā, kas jādzer, lai nesaslimtu. Tā ir kā ērču pote, lai varētu doties dabā neuztraucoties. Apdrošināšana jāiegādājas kaut vai tādēļ, lai nekas no tā visa, kas, iespējams, varētu atgadīties – sākot ar bagāžas pazušanu un beidzot ar slimošanu –, neradītu liekus izdevumus.

  Lasīt vairāk

 • Atgūtā nodokļu nauda: kā izmantot to gudri?

  Atgūtā nodokļu nauda: kā izmantot to gudri?

  Brīdis, kad jūsu kontā ieripo nauda, kas atgūta par attaisnotajiem izdevumiem, ir pacilājošs. Tomēr, lai naudu vienkārši nenotrallinātu, ir vērts jau laikus padomāt, kā ar to rīkosieties.

  Lasīt vairāk

 • Uzkrājums un dzīvības apdrošināšana darbiniekiem

  Uzkrājums un dzīvības apdrošināšana darbiniekiem

  Saskaņā ar Latvijas Komercbanku asociācijas datiem, uzņēmumu, kuri saviem darbiniekiem papildus algai veic arī iemaksas uzkrājošajā dzīvības apdrošināšanā, Latvijā ir mazāk nekā 1000. Poliurs ir viens no tiem, kas jau tagad rūpējas par darbinieku labklājību nākotnē.

  Lasīt vairāk

 • Par ko bērni vēlas kļūt nākotnē?

  Par ko bērni vēlas kļūt nākotnē?

  Pasaule pašlaik mainās tik ātri kā nekad iepriekš. Parādās pavisam jaunas vai aktualizējas kādas no tradicionālajām profesijām, savukārt citas kļūst aizvien mazāk pieprasītas.

  Lasīt vairāk

 • Pieredze: kāpēc veidot uzkrājumu bērnam

  Pieredze: kāpēc veidot uzkrājumu bērnam

  Tie, kam ir bērni, var parūpēties, lai brīdī, kad jaunieši uzsāks patstāvīgu dzīvi, gan paši, gan ģimene kopumā justos finansiālā komfortā. Bērni, kuriem vecāki veidojuši uzkrājumu, var izlietot to saviem pirmajiem lielajiem dzīves izaicinājumiem – naudas jautājums nebūs tas, kas bremzēs sapņu piepildīšanu.

  Lasīt vairāk


 

Jūsu plāns neplānotiem notikumiem

Jūsu plāns neplānotiem notikumiem
 

 • Ikdienas drošībai
 • Ģimenes aizsardzībai, atmaksājot kredītu
 • Rūpēm par bērnu nākotni
 

Lūdzu, norādiet savus kontaktus, un SEB Dzīvības apdrošināšanas eksperti sazināsies ar Jums, lai palīdzētu izvēlēties piemērotāko apdrošināšanas veidu.

Jūsu dati tiks apstrādāti atbilstoši Datu apstrādes principiem (PDF), ar kuriem varat iepazīties arī SEB klientu apkalpošanas vietās.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.