Switch to mobile version. Augšup

Infotelpa

Apdrošināšana

 • Finanšu drošības tīkls dažādiem dzīves scenārijiem

  Finanšu drošības tīkls dažādiem dzīves scenārijiem

  Bieži vien dzīvības apdrošināšanas iegāde tiek veikta pēc dažādiem nozīmīgiem dzīves notikumiem, piemēram, laulībām vai bērna piedzimšanas, taču tie noteikti nav vienīgie gadījumi, kad vērts izsvērt apdrošināšanas nepieciešamību.

  Lasīt vairāk

 • Kā apdrošināšana var palīdzēt pasargāt savus tuvākos?

  Kā apdrošināšana var palīdzēt pasargāt savus tuvākos?

  Mūsdienās ģimenēs nereti vairs nevar runāt par vienu apgādnieku, kurš rūpējas par ģimenes budžetu. Ir labi nebūt atkarīgiem no viena ģimenes locekļa ienākumiem, taču vienlaikus tas bieži vien arī nozīmē, ka ikviena pienesums ir no svara. Tādēļ ir svarīgi nodrošināties, lai gadījumā, ja kāds no pelnītājiem uz laiku vai pilnībā zaudētu iespēju strādāt, ģimene nenonāktu finansiāli sarežģītā situācijā.

  Lasīt vairāk

 • Ikdienas paradumi, kas palīdz uzturēt labu veselību

  Ikdienas paradumi, kas palīdz uzturēt labu veselību

  Lai gan ik dienā nelabprāt domājam par dažādām slimībām vai negadījumiem, statistika par sabiedrības veselibu ļauj mums izprast kopējo situāciju Latvijā. Kā liecina Slimību profilakses un kontroles centra dati, katrs otrais nāves gadījums Latvijā saistīts ar sirds un asinsvadu saslimšanām, bet 2018. gadā tikai 5% no visiem aizgājējiem dzīvību zaudējuši ārēju cēloņu dēļ*.

  Lasīt vairāk

 • Dzīvības apdrošināšana – rūpju apliecinājums tuviniekiem

  Dzīvības apdrošināšana – rūpju apliecinājums tuviniekiem

  Dzīvības apdrošināšana ir labs veids, kā saviem ģimenes locekļiem apliecināt, ka vēlaties par viņiem parūpēties jebkurā situācijā. Nereti jau tikai apziņa vien, ka jums ir dzīvības apdrošināšana, rada miera sajūtu.

  Lasīt vairāk

 • Caur vēstures prizmu par pašreizējo situāciju dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu

  Caur vēstures prizmu par pašreizējo situāciju dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu

  Mēs visi esam mācījušies vēsturi – tā ir ļoti vērtīgs informācijas avots, kas palīdz atbildēt uz jautājumiem – kas un kāpēc notika? Īpaši svarīgi tas ir šodienas kontekstā – koronavīruss ir būtiski ietekmējis finanšu tirgus, tai skaitā arī dzīvības apdrošināšanas līgumus ar uzkrājumu ieguldījumu fondos. Vai tā ir pirmā reize, kad finanšu tirgos vērojams tik būtisks kritums? Nē, tā nav.

  Lasīt vairāk

 • Ko šobrīd darīt ar dzīvības apdrošināšanas līgumu ar uzkrājumu ieguldījumu fondos

  Ko šobrīd darīt ar dzīvības apdrošināšanas līgumu ar uzkrājumu ieguldījumu fondos

  Vīrusa COVID-19 radītās svārstības finanšu tirgos ir ne vien zīmīgs atgādinājums tam, ka šajos tirgos notiek būtiskas lejupslīdes, bet vienlaikus arī iespēja ilgtermiņā uzkrāt vairāk. Daudzi no mums šobrīd ir norūpējušies par saviem ilgtermiņa uzkrājumiem, tostarp arī par dzīvības apdrošināšanu ar uzkrājumu ieguldījumu fondos.

  Lasīt vairāk

 • Aktuālie jautājumi par apdrošināšanu Covid-19 pandēmijas laikā

  Aktuālie jautājumi par apdrošināšanu Covid-19 pandēmijas laikā

  Covid-19 vīrusa ietekme šobrīd jūtama ļoti daudzās nozarēs, sākot no veselības un globālās ekonomikas un beidzot ar katra individuālo drošības sajūtu. Tā kā daudzi mūsu klienti ir norūpējušies ne tikai par savu veselību, bet arī finansiālo drošību, esam apkopojuši un atbildējuši uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par dzīvības apdrošināšanu.

  Lasīt vairāk

 • Dzīvības apdrošināšanai nekad nav par agru

  Dzīvības apdrošināšanai nekad nav par agru

  Kamēr esam jauni un veseli, mēs daudz nedomājam par neparedzamām dzīves situācijām, tomēr tas ir īstais brīdis, lai sev un savai ģimenei nodrošinātu finansiālu aizsardzību nākotnē.

  Lasīt vairāk

 • Kā atšķiras dzīvības un nelaimes gadījumu apdrošināšana

  Kā atšķiras dzīvības un nelaimes gadījumu apdrošināšana

  Iespējas izveidot finansiālās drošības spilvenu sev un saviem tuviniekiem ir dažādas, viena no tām – apdrošināšana. Tā kā apdrošināšanas veidi ir dažādi, nereti rodas jautājumi – kā izvēlēties sev piemērotāko un kā tad īsti atšķiras dzīvības apdrošināšana un nelaimes gadījumu apdrošināšana? Kādos gadījumos ir iespējams saņemt kompensāciju un vai ir vērts iegādāties abus apdrošināšanas veidus?

  Lasīt vairāk

 • Četri mīti par dzīvības apdrošināšanu

  Četri mīti par dzīvības apdrošināšanu

  “Dzīvības apdrošināšana ir dārga” un “esmu par jaunu, lai par to domātu” ir divi  populāri, taču aplami mīti par dzīvības apdrošināšanu, kurus apdrošināšanas speciālistiem nākas dzirdēt ļoti bieži. Ņemot vērā, ka lēmumus par dzīvības apdrošināšanu ir ieteicams pieņemt pēc rūpīgas izpētes, piedāvājam četru populārāko mītu un atbilžu apkopojumu.

  Lasīt vairāk

 • Kas raksturo sociāli atbildīgu darba devēju?

  Kas raksturo sociāli atbildīgu darba devēju?

  Ikviens uzņēmējs, kurš vēlas būt sociāli atbildīgs, meklē iespējas, kā savus darbiniekus apbalvot par labi paveiktu darbu un lojalitāti. Šobrīd dzīvības apdrošināšana ar uzkrājumu kļūst par arvien pieprasītāku veidu kā celt darbinieku motivāciju un nodrošināt, lai viņi justos aizsargāti neparedzētās dzīves situācijās.

  Lasīt vairāk

 • Pavisam vienkāršs skatījums uz negatīvu ienesīgumu

  Pavisam vienkāršs skatījums uz negatīvu ienesīgumu

  Finanšu tirgi nav nekas mistisks, tā nav arī raķešu zinātne. Tajos notiekošie procesi ir tikpat saprotami kā gadalaiku maiņa vai citas apkārtējās pasaules parādības. Apskatīsim vienkāršāku skatījumu uz finanšu tirgu svārstībām – kāpumiem un kritumiem.

  Lasīt vairāk

 • Vai ģimenes drošība iespējama bez apdrošināšanas?

  Vai ģimenes drošība iespējama bez apdrošināšanas?

  Vērtību skala katram no mums ir atšķirīga. Kādam svarīgāks būs jaunākais sporta auto, citam – nemitīgi ceļojumi un ballītes. Taču gandrīz ikviens piekritīs, ka ģimene vērtību skalā ir augstāk par mantiskām vērtībām. Kā parūpēties par savas ģimenes labklājību?

  Lasīt vairāk

 • 4 iemesli, kādēļ izdevīgāk uzkrāt 10 gadus un ilgāk

  4 iemesli, kādēļ izdevīgāk uzkrāt 10 gadus un ilgāk

  Veidojot ilgtermiņa uzkrājumus, iespējams piepildīt kādu sen lolotu sapni – aizbraukt tālā ceļojumā, iegādāties auto, iekārtot dzīvokli vai izremontēt virtuvi. Taču jautājums paliek atklāts – kā uzkrāt efektīvāk, lai uzkrājums augtu ne tikai pateicoties veiktajām iemaksām, bet arī citiem faktoriem?

  Lasīt vairāk

 • Uzņēmuma pieredze: kā noturēt un piesaistīt darbiniekus?

  Uzņēmuma pieredze: kā noturēt un piesaistīt darbiniekus?

  Darbinieku piesaiste ir viens no lielākajiem izaicinājumiem daudziem Latvijas uzņēmumiem. Dzīvības un nelaimes gadījumu apdrošināšana ir gudrs bonuss, ko uzņēmumi var izmantot vērtīgāko darbinieku piesaistei un noturēšanai.

  Lasīt vairāk

 • Aprēķināt apdrošināšanas izmaksas var arī datorā

  Aprēķināt apdrošināšanas izmaksas var arī datorā

  Cilvēkus, kas nekad nav izmantojuši apdrošināšanas pakalpojumus, esam dzirdējuši sakām, ka ar viņiem līdz šim nekas nelāgs nav atgadījies un arī turpmāk viss būs kārtībā, tomēr ne mazums ir arī tādu, kuri ir piedzīvojuši sāpīgus zaudējumus. 

  Lasīt vairāk

 • Drošības spilvens pirmklasniekam

  Drošības spilvens pirmklasniekam

  Skola ikvienam pirmklasniekam ir kā neizpētītā zeme. Un jebkura izpēte pirmām kārtām ir saistīta ar risku.

  Lasīt vairāk

 • Uzkrājumi bērniem: dažas noderīgas idejas

  Uzkrājumi bērniem: dažas noderīgas idejas

  Veidot uzkrājumus bērnu nākotnei var arī tad, ja finansējuma mērķis nav tik vērienīgs kā studiju apmaksa vai dzīvokļa iegāde. 

  Lasīt vairāk

 • Veiksmīga bērna nākotne tikai par 1,5 eiro dienā?

  Veiksmīga bērna nākotne tikai par 1,5 eiro dienā?

  Ikviens vecāks vēlas sniegt savai atvasei visu labāko. Un daudzi saskaras ar situāciju, ka cēlu mērķu īstenošanai pietrūkst līdzekļu. Uzkrājumi ļaus samazināt šādu situāciju skaitu līdz minimumam.

  Lasīt vairāk

 • Cik aktīvi vecāki Latvijā veido uzkrājumu bērniem?

  Cik aktīvi vecāki Latvijā veido uzkrājumu bērniem?

  Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem, tendence ir mainījusies – vecāki Latvijā šobrīd vairs nav kūtrākie Baltijas mērogā, veidojot uzkrājumu savu bērnu nākotnei.

  Lasīt vairāk

 • Kā ar minimāliem līdzekļiem parūpēties par bērna nākotni

  Kā ar minimāliem līdzekļiem parūpēties par bērna nākotni

  Ja vēlaties, lai, jūsu bērnam lielajā dzīvē būtu starta kapitāls studijām vai citam svarīgam mērķim, tagad ir vislabākais brīdis to sākt veidot.

  Lasīt vairāk

 • Lai mantinieki saņemtu īpašumu, nevis parādus

  Lai mantinieki saņemtu īpašumu, nevis parādus

  Mūsdienu dzīvi jau ir grūti iedomāties bez kredītiem. Nav svarīgi, cik liels ir aizņēmums, vai tas ņemts dzīvokļa iegādei pilsētas centrā vai mājoklim laukos, būtiskākais ir tas, ka patlaban tikai retajam no mums nav kredītsaistību.

  Lasīt vairāk

 • Kā nelielas iemaksas var pasargāt no lieliem izdevumiem

  Kā nelielas iemaksas var pasargāt no lieliem izdevumiem

  Lai gan apdrošināšana daudziem nav prioritāšu augšgalā, notiekot negadījumam, tā var kļūt par vienīgo drošības spilvenu, kas pasargā no nopietnām finansiālām grūtībām.

  Lasīt vairāk

 • Ko nozīmē būt labam vecākam?

  Ko nozīmē būt labam vecākam?

  Vai atceraties, kāda bija jūsu bērnība un audzināšanas metodes? Droši vien piekritīsiet, ka viedoklis par to, kas ir laba un slikta audzināšana, gadu desmitiem ejot, ir ievērojami mainījies. Tomēr klišejiskais apgalvojums par to, ka labākās lietas dzīvē tāpat nevar nopirkt, joprojām ir patiess.

  Lasīt vairāk


 

Jūsu plāns neplānotiem notikumiem

Jūsu plāns neplānotiem notikumiem
 

 • Ikdienas drošībai
 • Ģimenes aizsardzībai, atmaksājot kredītu
 • Rūpēm par bērnu nākotni
 

Lūdzu, norādiet savus kontaktus, un SEB Life and Pension Baltic SE eksperti sazināsies ar Jums, lai palīdzētu izvēlēties piemērotāko apdrošināšanas veidu.

Jūsu dati tiks apstrādāti atbilstoši Datu apstrādes principiem (PDF), ar kuriem varat iepazīties arī SEB klientu apkalpošanas vietās.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.