Switch to mobile version. Augšup

Apdrošināšana - 05.02.2015
personīgās finanses | veselība

Lauzta kāja – iemesls paveikt ko jaunu

Lauzta kāja – iemesls paveikt ko jaunu

Tfu, tfu, tfu… un trīs reizes pieklauvējam pie koka virsmas. Jo atvaļinājums veselības ķibeļu dēļ nav nekas tāds, ko kādam novēlēt vai pēc kā ilgoties pašam.

Bet ko darīt, ja līdzīgu iemeslu dēļ tomēr sanāk izkrist no ikdienas ritma?

Jāsāk ar to, ka nedrīkst zaudēt optimismu. Tas kombinācijā ar apņēmību un gribasspēku būs galvenais dzinulis, kas palīdzēs tikt atpakaļ ierindā jeb nostāties atkal uz abām kājām. Turklāt tieši optimisms un prasme izmantot šo dīkstāves laiku var būt dzinulis tam, lai atgrieztos ikdienā vēl brašāks nekā agrāk.

Baudiet labu literatūru un mūziku

Izlasiet kādu plauktā sen aizmirstu grāmatu vai romānu, kuram lielajā ikdienas skrējienā tā arī nav atlicis laika. Noklausieties jaunāko iecienītās grupas mūzikas albumu vai pat visu kādas grupas diskogrāfiju, izzinot tās pirmsākumus un slavas ceļu. Šīm nodarbēm piemīt dziedējošs spēks. Kad vēl to izbaudīt, ja ne tagad? Steigas taču beidzot nekādas.

Nododieties šopingam internetā

Aizraujošam šopingam tikpat labi var ļauties arī, ērti guļot dīvānā, jo eBay, Amazon un citi interneta iepirkšanās servisi ir milzīgi virtuāli tirdzniecības centri, kuros var uziet visneiedomājamākās pērles. Varbūt jums jāatsvaidzina garderobe vai beidzot jāaprīko viesistaba ar jaunām mēbelēm? Šis tiešām būs īstais laiks tam nodoties nesteidzīgi un izvērtējot dažādus piedāvājumus.

Papildiniet zināšanas

Neticami, bet vairāki pasaules mēroga talanti ir izkopuši savas dotības slimojot, piemēram, Pink Floyd dibinātājs Ričards Raits ir apguvis ģitārspēli, atrodoties uz slimības gultas. Tieši tad tam ir izdevies veltīt pietiekami laika un mērķtiecības. Īslaicīgas veselības problēmas nav nekāds šķērslis zināšanu papildināšanai vai pat augstākās izglītības iegūšanai. Globālajā tīmeklī ir plašs programmu un neklātienes kursu piedāvājums, piemēram, Coursera. Izmantojiet tās un apgūstiet kādas jaunas prasmes vai valodu, neizejot ne soli no mājas!

Savediet kārtībā grāmatvedību

Šādas pauzes no ikdienas darbiem var būt īstais laiks, lai savestu kārtībā savu personīgo grāmatvedību. Izvērtētu savu efektivitāti personīgo finanšu jomā un pārskatītu savas iespējas, izpētot bankas piedāvājumus par uzkrājumiem, pensiju trešo līmeni, apdrošināšanu u. tml.

Veiciet ģenerālo tīrīšanu

Izšķirojiet e-pastu kastīti un pierakstus, kur, iespējams, aizķērusies kāda laba un līdz šim tā arī nerealizēta biznesa ideja. Varbūt tieši īslaicīga pauze var kļūt par iemeslu biznesa plānam, ieliekot pamatakmeni jaunam un veiksmīgam uzņēmumam.

Sakārtojiet domas un attiecības

Tikpat labi šis varētu būt arī īstais brīdis, lai vienkārši apdomātu dzīvi. Tā var nonākt pie daudzām vērtīgām atziņām un, kas zina, iespējams, pieņemt kādu gudru un nozīmīgu lēmumu. Varbūt telefonā ir vērts pārskatīt kontaktu grāmatiņu un piezvanīt kādam, ar ko sen nav runāts? Uzaicināt ciemos sen neredzētu radinieku vai bijušos skolasbiedrus. Uzrakstiet vēstuli vecmāmiņai! Ar roku! Īstu un sirsnīgu vēstuli...

Lai izdodas!


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk


 

Jūsu plāns neplānotiem notikumiem

Jūsu plāns neplānotiem notikumiem
 

 • Ikdienas drošībai
 • Ģimenes aizsardzībai, atmaksājot kredītu
 • Rūpēm par bērnu nākotni
 

Lūdzu, norādiet savus kontaktus, un SEB Life and Pension Baltic SE eksperti sazināsies ar Jums, lai palīdzētu izvēlēties piemērotāko apdrošināšanas veidu.

Jūsu dati tiks apstrādāti atbilstoši Datu apstrādes principiem (PDF), ar kuriem varat iepazīties arī SEB klientu apkalpošanas vietās.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.