Switch to mobile version. Augšup

Bankas kartes - 04.09.2015
kredītkarte | priekšrocības

Kredītkarte sen vairs nav tikai maksājuma līdzeklis

Kredītkarte sen vairs nav tikai maksājuma līdzeklis Aija Miķelsone

Kredītkartes jau sen vairs nepilda tikai maksājumu līdzekļa funkcijas – tās piedāvā ekskluzīvus pakalpojumus, kas palīdz risināt nestandarta jautājumus kā ikdienā, tā arī ārkārtas situācijās.  Sarunā ar SEB bankas Private Banking pārvaldes vadītāju Aiju Miķelsoni runājam par jauno elitāro Mastercard World Elite (MCWE) kredītkarti, kas kļuvusi par kvalitātes un privilēģiju simbolu visā pasaulē.

SEB bankas Private Banking klientiem Latvijā jaunā karte nodrošinās virkni dažādu priekšrocību, personalizētu apkalpošanu un īpašu servisu visā pasaulē. Izstrādājot savu MastercardWorld Elite kredītkarti, SEB banka ņēma vērā gan pasaules tendences, gan arī pašmājās aktuālo, lai radītu klienta dzīvi atvieglojošu risinājumu.  Jaunā karte papildus jau ierastajām kredītkaršu funkcijām piedāvās vairākus ekskuzīvus pakalpojumus, kuru iekļaušanu banka pirms tam pārrunājusi arī ar klientiem, noskaidrojot viņu vēlmes un vajadzības.

„Mastercard World Elite karte ir pasaulē eksistējošs piedāvājums, kas ļauj, piemēram, atrodoties ārzemēs, kartes īpašniekiem izmantot profesionālā atbalsta dienesta pakalpojumus 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Dienesta speciālisti var palīdzēt ar aviobiļešu, ka arī viesnīcu vai restorāna galdiņu rezervēšanu. Parūpēties par ziedu vai dāvanu izvēli un piegādi partneriem. Palīdzēt ar juridisko vai biznesa jautājumu atrisināšanu, ka arī parūpēties par svinīgo pasākumu organizēšanu kolēģiem vai draugiem. Taču, papildus tam, ir iekļauti citi pakalpojumi. Var teikt, ka karte tapusi sadarbībā ar klientiem, jo tieši sarunas ar viņiem mums ļāva izveidot vispiemērotāko piedāvājumu kartes īpašniekiem,” stāsta  A. Miķelsone. Viņa arī norāda, ka jau sarunu laikā daudzi klienti izrādījuši interesi par Mastercard World Elite karti. „Esam gandarīti, ka arī SEB bankas klientiem Latvijā tagad ir pieejams Mastercard World Elite unikālais serviss. Mēs redzam, ka pieprasījums apstiprina bankas sākotnējās prognozes, tāpēc plānojam, ka pārskatāmā nākotnē šī karte tiks ieviesta arī Lietuvā un Igaunijā,” piebilst Miķelsone.

Īpašas privilēģijas ceļojot

Lai gan piemērotas priekšrocības Mastercard World Elite kartes klāstā sev atradīs ikviens, visvairāk piedāvājumu un ekskluzīvu pakalpojumu tā piedāvā tieši ceļotājiem.
„Būdami atbildīgi baņķieri, mēs pastāvīgi vērojam tendences gan pasaulē, gan Latvijā, jo vēlamies ne tikai iet līdzi laikam, bet to pat nedaudz apsteigt, piedāvājot klientiem vislabāko servisu. Tāpēc nonācām pie secinājuma, ka līdzšinējās Mastercard Platinum kartes tomēr nepiedāvā pietiekami daudz priekšrocību,” viņa stāsta.

Starp kartes piedāvātajām priekšrocībām, viena ir īpaši izceļama. SEB bankas Mastercard World Elite karte piedāvā tās īpašniekam prioritāro drošības kontroli Rīgas lidostā, kas nozīmē, ka steidzīgie ceļotāji var negaidīt kopējā rindā uz drošības pārbaudi, bet steigties caur atsevišķu eju. Miķelsone atzīst, ka  šo  priekšrocību jo īpaši atzinīgi novērtējuši klienti.

Neviena mūsdienīga kredītkarte nav iedomājama bez apdrošināšanas iespējas un arī Mastercard World Elite karte tādu piedāvā. Taču arī šeit SEB banka nolēma iet solīti tālāk un kopā ar apdrošinātājiem izvērtēja, kuri riski iestājas biežāk vai kur atlīdzību summas mēdz būt par mazu, lai izveidotu visatbilstošāko ceļojumu apdrošināšanas piedāvājumu, kas ir latiņu augstāk virs standarta. Turklāt apdrošināšanas polisē tiek iekļauts arī kartes īpašnieka dzīvesbiedrs un bērns līdz 7 gadu vecumam. Tā kā Mastercard World Elite kartē ir iekļauts paplašināts risku klāsts, braucot aktīvi atpūsties – piemēram, slēpot vai nirt, tās īpašniekiem vairs nebūs nepieciešama papildus apdrošināšana.

Personiskā asistenta – Concierge – pakalpojums ārzemēs

Jaunajā kartē iekļauta arī klasiskā ceļotāju privilēģija – Priority Pass programmas priekšrocības.  Priority Pass ir pasaulē lielākā neatkarīgo lidostu biznesa atpūtas zonu programma, kas sniedz pieeju 700 lidostu atpūtas zonām piecos kontinentos, ļaujot baudīt mieru, klusumu un uzkodas starp lidojumiem. Šī privilēģija ir nodrošināta arī SEB bankas Mastercard Platinum kredītkartes lietotājiem.  Jaunums, kas ieviests sadarbībā ar Mastercard, ir personiskā asistenta serviss, kas palīdzēs klientiem atrisināt visdažādākos jautājumus ārpus Latvijas. Piemēram, ja nepieciešama steidzama juridiska palīdzība, kādam jānosūta ziedi vai jārezervē galdiņš restorānā ar Michelin zvaigznēm, to atrisinās viens zvans personiskajam asistentam.

Sadarbībā ar ceļojumu aģentūru Estravel tiks piedāvāti arī īpaši ceļojumu piedāvājumi – gan aktīvās atpūtas, gan kultūras baudītājiem. A. Miķelsone uzsver, ka, izstrādājot šos piedāvājumus, SEB bankai ir ļoti būtiski, lai tie sniegtu ceļotājiem pievienoto vērtību.

Arī Mastercard kompānija regulāri strādā pie jaunu priekšrocību programmu izstrādes saviem klientiem, kas automātiski būs pieejamas arī Mastercard World Elite īpašniekiem. Jau tagad pieejami īpaši piedāvājumi vairāk nekā 5500 viesnīcās un viesnīcu ķēdēs visā pasaulē, izdevīgi nosacījumi transportlīdzekļu nomai un palīdzība ārkārtas situācijās ārzemēs.

Kas nav mazsvarīgi – ar Mastercard World Elite kartēm tiek nodrošināta arī prioritāra apkalpošana SEB bankas filiālēs visā Latvijā, kas nozīmē, ka elektroninskā sistēma automātiski atpazīs šādus klientus un apkalpošana viņiem būs bez rindas.

Sarunas noslēgumā SEB Private Banking vadītāja Aija Miķelsone atzīst, ka redzot klientu pieprasījumu pēc jaunās kartes, ir gandarījums par paveikto, taču bankas eksperti nedomā apstāties pie sasniegtā un nākotnē iecerēts papildināt Mastercard World Elite karti ar vēl jaunām iespējām.

Kredītkarte ar aizdevumu

Gaidītiem notikumiem un negaidītiem pavērsieniem.


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.