Switch to mobile version. Augšup

Bērni un nauda - 05.07.2019
bērni

Viens no ģimenei draudzīgākajiem pasākumiem – Cēsu Mākslas festivāls

Viens no ģimenei draudzīgākajiem pasākumiem – Cēsu Mākslas festivāls

Cēsu Mākslas festivāls 13 gadu laikā kļuvis ne tikai par nozīmīgu kultūras baudīšanas vietu, bet arīdzan iemantojis slavu kā viens no ģimenei ar bērniem visdraudzīgākajiem pasākumiem.

Vairums vecāku noteikti ir nonākuši situācijā, kad bērns neizrāda sevišķu sajūsmu par, piemēram, kamermūzikas koncerta vai teātra izrādes apmeklējumu. Lai izvairītos no šādām situācijām un ļautu gan vecākiem, gan viņu bērniem vērtīgi un aizraujoši pavadīt laiku, Cēsu Mākslas festivālā durvis jau tradicionāli vērs Radošā bērnistaba.

Kā ierasts, SEB bankas klientiem bērnistaba ir pieejama bez maksas. Tajā uz koncerta vai izrādes laiku rūpes par Jūsu bērniem uzņemsies auklītes. “Mums ir izveidojusies ilgstoša sadarbība ar brīnišķīgām bērnu dārza audzinātājām, kas nenogurstoši arī savu brīvo laiku labprāt pavada koncertu laikā pieskatot, apmīļojot, sabužinot mazos vēl ne tik pacietīgos, bet topošos koncerta apmeklētājus. Bērnu istabā krāso, zīmē, griež, lasa, spēlējās un atpūšas. Ja ir pavisam vēls un pavisam ļoti sagribas mammu, tad pasēž klēpīti un paskatās kādu filmiņu,” stāsta Cēsu Mākslas festivāla projektu vadītāja Alise Žagare.

Konts, karte un neierobežoti pārskaitījumi

Īpašais juniora komplekts Jūsu bērna pirmajiem soļiem finanšu pasaulē.

Pozitīvas atsauksmes par bērnu gaitām Radošajā bērnistabā ir arī regulārajai festivāla apmeklētājai un mammai Diānai Blumatei. Viņas atvase Cēsu Mākslas festivālu apmeklē jau no 2 gadu vecuma. “Bērni nesēž un paši “nepieskatās”, arī viņiem ir iespēja gūt plašu emociju spektru. Atceros, ka reiz Vidzemes koncertzālē bērnus veda ekskursijā un stāstīja spoku stāstiņus, pārdomāta un aizraujoša programma allaž ir arī Cēsu Jaunās pils bērnistabā,” atminas Blumate.

Īpašais piedāvājums SEB bankas klientiem:

 • 10% atlaide koncertu un teātra izrāžu biļetēm, maksājot ar SEB bankas karti
 • Bezmaksas gids vizuālās mākslas izstādē “Tuvplāns”, uzrādot SEB bankas karti

Radošā bērnistaba būs pieejama uz visiem koncertzālē “Cēsis” notiekošajiem Cēsu Mākslas festivāla pasākumiem. Tā ir ierīkota koncertzāles 2. stāvā. Bet Cēsu pils parka estrādē notiekošo pasākumu laikā bērnistaba darbojas Jaunajā Cēsu pilī.

Lai gan vēlamais bērnistabas iemītnieku vecums ir 2 līdz 10 gadi, ar auklītēm atsevišķos gadījumos var sarunāt arī rūpēšanos par vēl mazākiem apmeklētājiem. Istaba sāk darboties pusstundu pirms koncerta un tiek slēgta pēc koncerta beigām.

Guntars Veidemanis

 • Personīgās finanses - 05.07.2019

  Tehnoloģiju un mākslas saspēle Cēsu Mākslas festivālā

  Tehnoloģiju un mākslas saspēle Cēsu Mākslas festivālā

  Cēsu Mākslas festivāls allaž apmeklētājus ir pārsteidzis ar vērienīgu vizuālās mākslas, koncertu, teātra un kino programmu, taču šovasar kultūru un pilsētas viesmīlību baudīt palīdzēs arī mobilā aplikācija.

  Lasīt vairāk

 • Bērni un nauda - 04.12.2018

  Kā vienā rāvienā neiztērēt vasarā nopelnīto

  Kā vienā rāvienā neiztērēt vasarā nopelnīto

  Skolēniem vasara ir ne tikai atpūtas laiks, jo skolu brīvlaikā tīņiem ir arī iespēja nopelnīt pašiem savu naudu. Lai to vieglprātīgi neiztērētu niekos, ir svarīgi jau laikus nopietni pārdomāt, ko par nopelnīto būtu vērts iegādāties. Lai sakrātu noteiktu summu, var izmantot dažādus līdzekļus – sākot no digitālajiem un beidzot ar spēlei līdzīgām krāšanas metodēm.

  Lasīt vairāk


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.