Switch to mobile version. Augšup

Drošība - 06.06.2017
internetbanka | maksājumi

Kas notiks ar manu kodu karti?

Kas notiks ar manu kodu karti?

Tiem, kas līdz šim pieslēgušies SEB internetbankai ar kodu kartēm, no 15. jūnija jārēķinās ar būtiskām izmaiņām – ar kodu kartēm vairs nebūs iespējams veikt maksājumus virs 30 eiro un iepirkties internetā. Taču karti noteikti nevajadzētu izmest, jo tā joprojām būs derīgs identifikācijas līdzeklis.

Jau no 15. jūnija, atbilstoši normatīvo aktu prasībām, SEB bankā stāsies spēkā kodu karšu lietošanas ierobežojumi. Proti, izmantojot kodu karti, maksājumiem uz citām bankām viena darījuma limits būs 30 eiro, bet visu darījumu summa dienā nevarēs pārsniegt 150 eiro.

Savukārt viena darījuma un arī dienas limits uz SEB bankas kontiem būs lielāks – līdz 500 eiro.

Vienlaikus jārēķinās, ka darījumu dienas limiti nesummējas – vienas dienas ar kodu karti apstiprināto maksājumu kopsumma gan uz citu banku, gan uz SEB bankas kontiem nevarēs pārsniegt 500 eiro.

Arī pēc 15. jūnija kodu karte noderēs, lai pieslēgtos internetbankai un apstiprinātu darījumus ar nelielām summām. Tomēr, lai veiktu maksājumus par lielākām summām, būs jāizvēlas kāda no alternatīvām - Smart-ID aplikācija vai kodu kalkulators.

 • Drošība - 07.03.2019

  Smart-ID – droša piekļuve internetbankai

  Smart-ID – droša piekļuve internetbankai

  Latvijas bankas piedāvā elektroniskos pakalpojumus jau 20 gadus, kopš klientiem sāka izsniegt pirmās kodu kartes darījumiem internetbankā. Jaunu autorizācijas līdzekļu saraksts nemitīgi tiek papildināts, un drīz vien kodu kartes kļūs par vēsturi, jo tiks aizstātas ar drošākiem un modernākiem risinājumiem.

  Lasīt vairāk

 • Finanšu plānošana - 22.02.2017

  Ierasti pakalpojumi jaunā vidē

  Ierasti pakalpojumi jaunā vidē

  Tehnoloģijas un digitāli risinājumi būtiski ietekmē visas nozares, tostarp finanšu sektoru. Izaicinājums nodrošināt finanšu pakalpojumus mūsdienu klientu prasībām liek meklēt un īstenot iespējami efektīvus veidus, kā to īstenot.

  Lasīt vairāk


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.