Switch to mobile version. Augšup

Ekonomiskā vide - 27.04.2021
attīstības prognozes

Video blogs: svarīgākais ekonomikā šonedēļ

SEB bankas ekonomists Dainis Gašpuitis savā video blogā apkopo svarīgāko par notikumiem Latvijas un pasaules ekonomikā. Šī sadaļa ar aktuālākajiem apskatiem tiek papildināta katru nedēļu.

Iepriekšējo nedēļu apskati vienuviet pieejami SEB bankas Youtube kanālā.

"Nedēļa ekonomikā" (26.04. – 30.04.)

Akciju tirgi joprojām ir visu laiku augstākajā līmenī, solot labas izaugsmes iespējas ieguldītājiem. Taču arvien būtiskāks kļūst jautājums – vai un kā valstis, uzņēmumi un mājsaimniecības tiks galā ar situāciju, kad aprims atbalsta politikas pasākumi? Tikmēr Latvijas valsts parāds sasniedzis 43,5% no IKP, bet bezdarba rādītājos, visticamāk, esam sasnieguši zemāko punktu.

 

Tikai 32% uzņēmumu ir
sieviešu dibināti.
Izmainīsim statistiku kopā!

 

 
 • Ekonomiskā vide - 03.03.2021

  Inflācija – loģiska ekonomikas stabilizācija vai ieslīgšana parādos?

  Inflācija – loģiska ekonomikas stabilizācija vai ieslīgšana parādos?

  Tuvākajos mēnešos gaidāms inflācijas uzplaiksnījums, taču par ilgtermiņa perspektīvām jautājumu ir daudz. Vai naudas drukāšanas aparāti jāturpina darbināt uz pilnu jaudu? Varbūt laiks pārskatīt mājokļu un akciju cenas? Un kādu nospiedumu ekonomikā atstās Covid-19 krīze?

  Lasīt vairāk

 • Investīcijas - 22.03.2021

  Mīti un patiesība par Bitcoin: kur un kā to “izrakt”

  Mīti un patiesība par Bitcoin: kur un kā to “izrakt”

  Lai gan Bitcoin pastāv jau vairāk nekā 10 gadus, jautājumu par šo plaši pazīstamo kriptovalūtu un tās nākotni joprojām netrūkst. Kurš to izgudroja? Kāpēc bitkoins tērē elektrību? Kur un kā to var “izrakt”? Atbildes meklē SEB grupas galvenais stratēģis Johans Javeuss.

  Lasīt vairāk


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.