Switch to mobile version. Augšup

Finanšu plānošana - 28.04.2020
ēdiens internetā

Kā iegādāties pārtiku internetā, neizejot no mājām

Kā iegādāties pārtiku internetā, neizejot no mājām Foto: Kai Pilger Unsplash

Lai pircējiem pašiem nevajadzētu doties uz veikaliem pēc pārtikas produktiem, tirgotāji ir nodrošinājuši iespēju tos iegādāties internetā un saņemt ar piegādi mājās. Tādējādi ir iespējams ne tikai ietaupīt laiku un nepakļaut sevi un apkārtējos cilvēkus infekcijas riskam, bet arī nenopirkt neko lieku.

Iepērkoties internetā, varam labāk pārdomāt, kādus produktus un kādam nolūkam  izvēlēties.

Gandrīz visi pārtikas tirdzniecības uzņēmumi šobrīd piedāvā piegādāt produktus uz mājām. Populārākie no tiem ir veikalu Maxima un Rimi tīkli, taču ir arī citi šā pakalpojuma sniedzēji, no kuriem varam iegādāties “zaļos” produktus, piemēram, uzņēmums “Zaļais grozs” u.c.

Kas ir “Zaļais grozs” un ko tajā ir iespējams iegādāties

“Zaļais grozs” piedāvā iegādāties ekoloģiskus vietējo lauksaimnieku produktus. Tie tiek audzēti, ievērojot dabai draudzīgas ražošanas metodes.  Uzņēmums piedāvā plašu produktu klāstu –  gan svaigus, vakuumā iepakotus, konservētus, saldētus, gan dažādos veidos sagatavotus dārzeņus, gan zaļumus, medu un olas, eļļu, pastu, augļus un ogas, žāvētus dārzeņus un augļus, kafiju, sīrupus, sulas un tējas.
Tā ir iespēja atbalstīt latviešu ražotājus un iegādāties ekoloģiskus un garšīgus produktus. Tos var pasūtīt uz mājām, taču par piegādes iespējām ar uzņēmumu jāvienojas privāti.

Vairāk informācijas par uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem pieejams “Zaļā groza” mājaslapā. 

Miķeļoga.lv

Uzņēmums piedāvā krūmmellenes un zemenes. Iespējams iegādāties 5 kg zemeņu vai 1 kg melleņu. Par 25 eiro ir pieejams arī komplekts: kaste zemeņu un kaste melleņu. Tā ir iespēja ietaupīt naudu, kā arī saņemt svaigas ogas jau tajā pašā vai nākamajā dienā pēc pasūtījuma veikšanas.

Pavasarī, kad organisms pēc ziemas perioda bieži ir novājināts, šis ir veselīgs un garšīgs veids, kā atgūt spēkus. Šobrīd “Miķeļoga” bez maksas piegādā savu produkciju tikai Pārdaugavā, taču  noskaidrot piegādes cenas citviet var, sazinoties ar uzņēmumu Facebook kontā.

Piegāde no lielveikaliem

Pārtikas produktus internetā iespējams iegādāties arī no Maxima veikaliem, kuri  pieņem pasūtījumus mājaslapā “barbora.lv”. Pasūtījuma minimālā summa ir 20 eiro. Līdzīgi darbojas arī Rimi veikalu piegāde – lai izmantotu uzņēmuma pakalpojumu, jāreģistrējas mājaslapā rimi.lv. Arī Rimi pasūtījuma minimālā summa ir 20 eiro, savukārt piegādes maksa ir atkarīga no piegādes vietas.

Pārtikas produktu piegādes pakalpojumus no tādām tirdzniecības vietām kā Stockmann un Mego sniedz “Bolt Food”.  Lai izmantotu pakalpojumu, nepieciešams telefonā lejupielādēt “Bolt Food” lietotni un reģistrēties.

“Bolt Food” lietotne piedāvā pasūtīt ne tikai pārtikas produktus, bet arī ēdienus no dažādiem restorāniem un ātrās ēdināšanas pakalpojumu uzņēmumiem.

Ir daudz iespēju izvairīties no pārtikas veikala apmeklējuma. Atliek vien izvēlēties sev ērtāko pakalpojuma sniedzēju.

Vivija Cepurniece

Jums nekur nav jādodas – pārvaldiet finanses internetā

 


 • Personīgās finanses - 10.11.2020

  Maksājuma veikšanai vairs nav vajadzīgs konta numurs

  Maksājuma veikšanai vairs nav vajadzīgs konta numurs

  Jau kādu laiku SEB bankas klienti mobilajā lietotnē var pārskaitīt naudu uz tālruņa numuru ne tikai citiem SEB bankas klientiem, bet arī citu banku klientiem. Maksājuma veikšanai vajadzīgs vien saņēmēja tālruņa numurs no jūsu kontaktu saraksta.

  Lasīt vairāk

 • Finanšu plānošana - 21.04.2020

  Viedtālrunis – maksājumiem un uzkrājumiem

  Viedtālrunis – maksājumiem un uzkrājumiem

  Maksājumi ar tālruni kļūst arvien populārāki un pieprasītāki visā pasaulē. Tas ir vienkāršs veids, kā norēķināties par pirkumiem, nesatraucoties par mājās aizmirstu maku.

  Lasīt vairāk


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.