Switch to mobile version. Augšup

Finanšu plānošana - 10.09.2019
mobilā lietotne | aplikācija | internetbanka

Kā mobilā lietotne var padarīt dzīvi ērtāku

Kā mobilā lietotne var padarīt dzīvi ērtāku

Mobilā lietotne ir kā internetbankas esence jūsu viedtālrunī, kas ļauj ātri un ērti veikt visas svarīgākās ikdienas finanšu operācijas. Lai lietotnei piekļūtu, pietiek ar paša izdomātu PIN kodu vai pirksta nospiedumu.

Ar lietotni iespējams gan pārbaudīt konta stāvokli, gan veikt maksājumus un pārskaitīt naudu privātpersonām jūsu kontaktu listē pat tad, ja nezināt viņu kontu numurus.

Vēl viena vērtīga lietotnes opcija – iespēja pieprasīt maksājumus no citiem kontaktu listē esošajiem.

Saskaņā ar 2019. gada pavasarī veikto SEB bankas aptauju, 62% mobilās aplikācijas lietotāju to izmanto katru dienu, bet 29% – vismaz reizi nedēļā. Mobilā lietotne vārda tiešā nozīmē palīdz dzīvot mobilāk un savu laiku izmantot vērtīgāk, jo ikdienas finanšu darījumi, piemēram, konta atlikuma pārbaudi vai maksājumus, var veikt pat mazāk nekā minūtē. Apkopojām, kādas iespējas nodrošina SEB mobilā lietotne.

Varētu teikt, ka SEB mobilā lietotne ir kā SEB internetbankas esence, kas ļauj veikt ikdienā svarīgākās finanšu darbības maksimāli ātri un ērti. Atliek vien lejuplādēt lietotni savā viedtālrunī, pirmo reizi reģistrējoties tajā ar Smart-ID vai kodu kalkulatoru, bet turpmāk identifikācijai izmantojot paša izdomātu četru ciparu PIN kodu vai vienkārši pirksta nospiedumu.

Ko jūs varat izdarīt mobilajā lietotnē:

 • Jebkurā Latvijas punktā atrast sev tuvāko SEB bankomātu, kas nepazīstamās vietās ir īpaši noderīga opcija.
 • Jebkurā brīdī dažu sekunžu laikā noskaidrot sava konta atlikumu un veikt nepieciešamos maksājumus (SEB bankas aptaujā mūsu klienti visaugstāk novērtē tieši šīs divas funkcijas). Piemēram, ja, braucot tramvajā, atceraties, ka ir pēdējā diena samaksāt par bērna pulciņu, varat to izdarīt uzreiz, tiklīdz tas ienācis prātā.
 • Turklāt, ja grasāties veikt maksājumus līdz 30 eiro vienā darījumā, papildu autorizācija nebūs nepieciešama. Svarīgi tikai atcerēties, ka katru reizi, kad vairāku pirkumu summa sasniegs 100 eiro, maksājums būs jāapstiprina ar Smart-ID.
 • Pārvaldīt kontam piesaistītās norēķinu kartes, piemēram, mainīt karšu dienas un mēneša limitus vai operatīvi nobloķēt karti, ja tā nozaudēta.
 • Kontus padarīt personalizētākus un vieglāk uztveramus, piešķirot tiem nosaukumus un ikonas. Tas īpaši noderēs tiem, kam ir vairāki konti, piemēram, papildu norēķinu konts ir arī krājkonts.
 • Pārvaldīt visus savus aizņēmumus.
 • Pieprasīt maksājumus no citiem SEB mobilās lietotnes lietotājiem, kas ir jūsu viedtālruņa kontaktu sarakstā un kuriem arī ir SEB mobilā lietotne. Šāda opcija ir ļoti ērta, piemēram, ja kafejnīcā pasniegts viens rēķins, kas pēcāk jāsadala uz visiem.
 • Tieši tāpat sava viedtālruņa kontaktu sarakstā esošajiem cilvēkiem var jebkurā mirklī pārskaitīt naudu, pat ja nav zināmi viņu kontu numuri, ar nosacījumu, ka arī viņu tālruņos uzstādīta mobilā lietotne.
 • Pārslēgties no sava privātpersonas konta uz uzņēmuma kontu.

Linda Ezerkalna

 • Drošība - 07.03.2019

  Smart-ID – droša piekļuve internetbankai

  Smart-ID – droša piekļuve internetbankai

  Latvijas bankas piedāvā elektroniskos pakalpojumus jau 20 gadus, kopš klientiem sāka izsniegt pirmās kodu kartes darījumiem internetbankā. Jaunu autorizācijas līdzekļu saraksts nemitīgi tiek papildināts, un drīz vien kodu kartes kļūs par vēsturi, jo tiks aizstātas ar drošākiem un modernākiem risinājumiem.

  Lasīt vairāk

 • Drošība - 05.06.2019

  Banka tavā viedtālrunī

  Banka tavā viedtālrunī

  Laiki, kad finanšu pakalpojumi bija pieejami tikai filiālēs vai izmantojot datoru, ir pagātnē. Tagad konta stāvokli pārbaudīt un maksājumus veikt var atrodoties meža vidū, ja vien līdzi ir viedtālrunis ar interneta pieslēgumu.

  Lasīt vairāk


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.