Switch to mobile version. Augšup

Jaunieši - 11.09.2018
Instagram | reklāma | nauda

Influencers – uzņēmējs vai sociālais animators?

Influenceru iesaiste produktu vai pakalpojumu popularizēšana kļūst aizvien populārāka. Tā ir iespēja sasniegt lielu un potenciāli atbilstošo auditoriju uzreiz. Bet vai ar šo nodarbošanos Latvijā var pelnīt?

Kas ir nepieciešams, lai kļūtu par Instagram zvaigzni? Kā un cik daudz var ar to nopelnīt? Lai to uzzinātu, #SEBYouthLAB komanda vērsās pie blogera Andreja Šemeļeva un komunikācijas aģentūras A.W.Olsen & Partners projektu vadītājas Marijas Vorkules. 
 

Olga Jasjuļaņeca,
#SEBYouthLAB dalībniece
Video - 
Gints Sprēdis

SEB banka – finanšu partneris jauniešiem

Jauniešu komplekts, bankas karte bez izsniegšanas maksas un kredīti studentiem ar valsts galvojumu – mūsu risinājumi naudu palīdz gudri pārvaldīt, nevis vienkārši iztērēt.


 • Jaunieši - 02.10.2017

  8 ieteikumi, izvēloties pirmo darbavietu

  8 ieteikumi, izvēloties pirmo darbavietu

  Pirmie soļi neatkarīgajā dzīvē saistīti ne tikai ar brīvību no vecākiem, bet arī nepieciešamību pieņemt patstāvīgus lēmumus un pašam pelnīt naudu, tātad – sākt strādāt. Esam apkopojuši dažus padomus, lai pirmā darba meklējumi noritētu veiksmīgāk un nestu pozitīvu pieredzi.

  Lasīt vairāk

 • Jaunieši - 02.03.2018

  Kas jauniešiem traucē atrast darbu?

  Kas jauniešiem traucē atrast darbu?

  Rihards Krūmiņš nav tipisks jaunietis – 19 gadu vecumā viņš ne tikai paguvis uzkrāt pieredzi vairākās darba vietās, bet arī uzsācis sociālo uzņēmējdarbību, kas ļauj citiem jauniem cilvēkiem sevi pilnveidot un iegūt darbu.

  Lasīt vairāk


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.