Switch to mobile version. Augšup

Māja - 09.07.2015
mājoklis

SEB banka apstiprinājusi 100. mājokļa aizdevumu ģimenei ar bērniem

Šonedēļ SEB banka apstiprinājusi jau 100. aizdevumu ALTUM programmā ģimenei ar diviem bērniem. Līdz šim ģimene dzīvesvietu īrēja, bet, pateicoties ALTUM programmas sniegtajām iespējām, ģimene nolēmusi iegādāties mājokli Baložos ar atmaksas termiņu 30 gadu laikā.

Aizdevuma apjoms veido 48 tūkstošus eiro, pirmā iemaksa ir 6% no īpašuma vērtības, savukārt valsts galvojums sasniedz 15% no aizņēmuma kopējās summas.Kopumā trīs mēnešu laikā kopš SEB banka pievienojusies finanšu institūcijas ALTUM īstenotajai valsts atbalsta programmai, SEB bankā apstiprināti aizdevumi jau 4,4 miljonu apmērā. 37 aizdevumi ar valsts garantijām paredzēti ģimenes mājvietas iegādei Latvijas reģionos, 40 ģimenes iegādājas īpašumu Rīgā, bet vēl 23 ģimenes – galvaspilsētas tuvumā. 77 ģimenes saņēmušas hipotekāro kredītu, lai iegādātos dzīvokli, bet 23 ģimenes izmantojušas aizdevumu, lai iegādātos savu māju.

SEB banka apstiprinājusi valsts garantētos aizdevumus mājokļu iegādei 63 ģimenēm ar vienu bērnu, 33 divu bērnu ģimenēm un 4 ģimenēm ar trim vai vairāk bērniem. Vidējā aizņēmuma summa ir 44 tūkstoši eiro un vidējais aizdevuma atmaksas termiņš – 20 gadi. Vidējais pirmās iemaksas apjoms mājokļa iegādei ar valsts atbalsta programmu ir 11% no īpašuma vērtības, taču, piemēram divu un trīs bērnu ģimenēm, kas vēlējušās iegādāties mājokli Rīgā vai tās tuvumā, pirmās iemaksas apjoms pēc valsts garantijas saņemšanas ir pat 5-6% no īpašuma vērtības.

Kristīne Martinsone,
SEB banka

Jauns mājoklis sākas ar sarunu

Ja domājat par jaunu dzīvesvietu un vēlaties uzzināt savas kredītiespējas, piesakieties konsultācijai, kuras laikā pārrunāsim Jums piemērotāko finansējumu mājokļa iegādei.


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

Īpašais piedāvājums

Ģimenēm ar bērniem - ALTUM atbalsta programmas dalībniekiem - aizdevuma noformēšana un izsniegšana ir bez maksas.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.