Switch to mobile version. Augšup

Personīgās finanses - 19.12.2019
atpūta | brīvlaiks | atvaļinājums

Kā svētku laikā nenogurt no nekonedarīšanas

Kā svētku laikā nenogurt no nekonedarīšanas

Šā gada nogalē būs daudz svētku brīvdienu, tātad ikvienam būs iespēja pavadīt tās kopā ar ģimeni. Esam apkopojuši dažus padomus, kas palīdzēs padarīt jūsu tuvākās divas nedēļas daudzveidīgākas.

Aktīvā atpūta kopā ar ģimeni

Ģimenēm, kuras ir iecienījušas aktīvo atpūtu, Kaķīškalns Siguldā ir ideāla vieta slēpošanai gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tajā ir divas trases – lielā un mazā. Lielā trase ir 320 m gara un ir paredzēta pieredzējušiem slēpotājiem, mazā trase ir 100 metrus gara un ir piemērota bērniem un iesācējiem. Ja vēlaties aizbēgt no Rīgas uz vairāk nekā vienu dienu, Kaķīškalns piedāvā viesnīcu,  kura sniedz iespēju izmitināt arī jūsu mājdzīvnieku.

Iestājoties aukstam laikam, vienmēr aktuāla kļūst slidošana. Kas gan var būt jaukāk nekā slidot kopā ar ģimeni un pēc tam, kad pārņēmis patīkams nogurums,  nobaudīt pa krūzei karstas šokolādes! Šobrīd īpašu popularitāti ir iemantojusi slidotava atpūtas centrā Lido Rīgā. Jauna slidotava ir atklāta tirdzniecības centrā Akropole. Tāpat kā katru  gadu darbojas arī bezmaksas slidotavas: viena no tām atrodas laukumā pie Kongresu nama, pārējās ir atrodamas Ķengaragā, Pļavniekos u.c. Rīgas vietās.

Ziemassvētku sajūtu gūšanai

Ziemassvētku sajūtu gūšanai iesakām apmeklēt Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņu, kurš būs atvērts līdz pat 8. janvārim. Tirdziņš atrodas Doma laukumā, darba dienās un svētdienās tas darbojas no pulksten no 10:00 līdz 20:00, bet piektdienās un sestdienās – no pulksten 10:00 līdz 22:00. Tirdziņā var ne vien iegādāties dažādus latviešu amatnieku ražojumus, bet arī bagātināt svētku noskaņojumu, baudot karstvīnu, piparkūkas, Ziemassvētku tējas un citus našķus.

Jauks Ziemassvētku tirdziņš – “Trušu Karaliste” – atrodas pie tirdzniecības centra Alfa un pašā tirdzniecības centrā, kur ir iespējams iegādāties dažādas Ziemassvētku dāvanas. Tirdziņš būs pieejams līdz 12. janvārim.

Izgaismojiet tumšos ziemas vakarus

Ar gaismas instalācijām apvītais Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs ir pārtapis par īstu pasaku – Ziemas Gaismas dārzu, kas līdz pat 5. janvārim no pulksten 17.00 līdz 22.00 gaidīs apmeklētājus, bet 24. un 31. decembrī būs slēgts.

Ja gadās būt Kronvalda parkā vai Vecrīgā, noteikti izstaigājiet Ziemassvētku egļu ceļu. Plašāka informācija par objektiem ir pieejama mājas lapā eglufestivals.lv, kurā  atradīsiet arī karti ar eglīšu atrašanās vietām.

Dažkārt der arī paslēpties no Rīgas burzmas, lai kaut dienu pavadītu skaistajā Jūrmalā, kur līdz 31. decembrim varat apmeklēt Gaismas parku Dzintaru meža parkā. Tumšajos ziemas vakaros parka apmeklētājus priecē dažādi gaismas dekori: Piena Ceļš ar zvaigznājiem, rūķi un dzīvnieku mazuļi un daudzi citi gaismas objekti. Papildus šai skaistajai izklaidei sestdienās un svētdienās no  pulksten 16:00 līdz 19:00 visiem interesentiem tiek piedāvātas dažādas radošās darbnīcas un rotaļas ģimenēm.

Ziemassvētku koncerti un pasākumi

Decembrī tradicionāli norisinās dažādi Ziemassvētku koncerti un pasākumi. 25. decembrī pulksten 14:00 un 17:00 Lielajā ģildē notiks koncerts “Ziemassvētku noskaņa”. Ieeja – ar bezmaksas ielūgumiem.

Īstu svētku sajūtu gūt, 22. decembrī un 3. janvārī pulksten 12:00 un 18:00 apmeklējot baleta izrādi “Riekstkodis”, aicina Latvijas Nacionālā Opera un Balets. Arēnā Rīga 25. decembrī pulksten 18:00 notiks interesants pasākums bērniem – ledus šovs “Īstais Riekstkodis”. Dažādie šova elementi un daiļslidošanas skaistums aizraus gan mazos, gan lielos skatītājus.

Vienmēr jāatceras, ka Ziemassvētki ir kopā būšanas laiks.  Pavadiet tos kopā ar saviem mīļajiem, domājiet par siltiem Ziemassvētkiem. Sirsnīgus Ziemassvētkus un laimīgu jauno gadu!

Vivija Cepurniece

Uzkrājums rokas stiepiena attālumā!

Uzkrājiet automātiski ar katru karšu maksājumu.

 

 • Personīgās finanses - 10.01.2020

  Atklājiet visu laiku labāko izgudrojumu

  Atklājiet visu laiku labāko izgudrojumu

  Vislabākā dāvana neslēpjas zem eglītes vai zeķē. Tā ir kopā ar tuvajiem pavadīts laiks, kas īpašus spēj padarīt ne tikai svētkus, bet arī ikdienu. Sveicam svētkos un aicinām noskatīties mūsu apsveikumu.

  Lasīt vairāk

 • Personīgās finanses - 20.12.2019

  Kā atrast noderīgu dāvanu

  Kā atrast noderīgu dāvanu

  Ziemassvētki ir kopā būšanas laiks. Saka, ka Ziemassvētkos svarīgākais ir būt līdzās saviem mīļajiem, tomēr neatņemama svētku sastāvdaļa ir arī dāvanas. Katru gadu decembrī veikali ir pilni  cilvēku, kas meklē dāvanas, taču, gadu no gada apdāvinot tuviniekus, veiksmīgi piemeklēt tās tiešām kļūst arvien grūtāk.

  Lasīt vairāk


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00


 

Personīgā konsultācija var palīdzēt Jums

Personīgā konsultācija var palīdzēt Jums

 • Saprast – kā sasniegt nākotnes mērķus
 • Izvēlēties – uzkrāt vai aizņemties
 
S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.