Switch to mobile version. Augšup

Personīgās finanses - 13.11.2018
#SEBizaicinajums #SEBchallenge

Māra Upmane-Holšteine: man tomēr ir netehniska aura

Māra Upmane-Holšteine: man tomēr ir netehniska aura

Pirms mēneša pieņemot SEB bankas digitālo izaicinājumu, grupas Astro'n'out soliste Māra Upmane-Holšteine uzņēmusies pēc iespējas vairāk lietu veikt digitāli un attālināti.

Ja nepieciešams  sarūpēt pusdienas grupai – tad pasūtīt internētā, veikt pirkumus – tiešsaistē, apmaksāt rēķinus – tikai internetbankā, sazināties ar valsts iestādēm – attālināti. Arī saņemt bankas konsultanta padomus – video konsultācijas laikā.

“Ja godīgi, esmu priecīga, ka izaicinājums ir beidzies. Atkal pārliecinājos, ka man ir netehniskāka aura kā vidējam latvietim, un bieži kaut kas nesanāk. Tomēr, šī mēneša laikā atklāju sev vairākas jaunas iespējas, ko mums sniedz tehnoloģijas un digitālie risinājumi. Un šo to vērtīgu esmu pārņēmusi sev ikdienai!” dalās Māra.

Lūk, kā viņai gāja šī izaicinājuma laikā:

Ceturtā nedēļa

Arvien biežāk finanšu pakalpojumus var saņemt attālināti. Tajā skaitā – arī bankas speciālista padomu video konsultācijas laikā.

Trešā nedēļa

Šoreiz Mārai bija svarīgs uzdevums – meita Helovīnam pasūtījusi raganas matus. “Mēģināsim iegādāties tos internētā. Un paskatīsimies, vai saņemtās preces būs tādas pašas kā bildē :)”.

Otrā nedēļa

Jau otro nedēļu Māra dzīvo, testējot jaunas aplikācijas un izmēģinot iespējas saņemt pakalpojumus attālināti. Un ne vienmēr lietotnes vai servisi strādā, kā gribētos. Lūk, Māras kārtējā  atskaite.

Pirmā nedēļa

Jums nekur nav jādodas – pārvaldiet finanses internetā

 


Citi raksti par šo tēmu

Vairāk


 

Personīgā konsultācija var palīdzēt Jums

Personīgā konsultācija var palīdzēt Jums

 • Saprast – kā sasniegt nākotnes mērķus
 • Izvēlēties – uzkrāt vai aizņemties
 

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.