Switch to mobile version. Augšup

Personīgās finanses - 09.01.2018
maksājumi | internets

Piecas situācijas, kad zibmaksājumi īpaši noder

Piecas situācijas, kad zibmaksājumi īpaši noder

Katram pazīstama situācija, kad steidzami nepieciešama nauda, bet pārskaitījums no citas bankas jāgaida stundām vai pat dienām ilgi. Jau pavisam drīz šī gaidīšana kļūs par pagātni, jo pateicoties Eiropas ātro maksājumu sistēmai pārskaitījumi starp bankām notiek dažu sekunžu laikā.

Šobrīd SEB bankas klienti zibenīgi var pārskaitīt naudu uz banku Citadele, kā arī vairākām citām Eiropas bankām. Jo vairāk banku pievienosies Eiropas ātro maksājumu sistēmai, jo plašāk būs pieejami zibmaksājumi.

Lai arī ieguvums no šādu maksājumu ieviešanas ir acīmredzams, esam apkopojuši piecas situācijas, kad zibmaksājumi var būt īpaši vērtīgi.

Kad nauda steidzami vajadzīga bērnam vai radiniekam, kam konts ir citā bankā. Dažreiz tas, ka naudas nepietiek, atklājas tikai pie veikala kases. Zibmaksājumi sniedz iespēju ātri aizdot naudu, pat ja saņēmējs ir citas bankas klients.

Ārkārtas situācijās, kas rodas vakaros vai brīvdienās. Līdz šim nauda, kas pārskaitīta no citas bankas, bija jāgaida līdz nākamās darba dienas rītam. Bet ja ārkārtas situācija ir draugam ceļojumu laikā, un finansiāla palīdzība nepieciešama steidzami?

Pirkumu veikšana. Dažos gadījumos, veicot pirkumus interneta veikalos, svarīgi nodrošināt ātru naudas pārskaitījumu. Šī ir izdevīga iespēja gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Turklāt situācijās, kad maksājumi ar karti nav pieejami un nav skaidras naudas, zibmaksājumi ir lieliska iespēja samaksāt par precēm un pakalpojumiem, piemēram, pie friziera vai tirgū.

Algu izmaksa. Droši vien katrs darbinieks zina, cik kaitinoša mēdz būt naudas gaidīšana algas dienā, jo īpaši, ja jums ir konts citā bankā, nekā darba devējam... Pateicoties zibmaksājumu sistēmai, šādu situāciju vairs nebūs.

Bankas kartes nozaudēšana vai bloķēšana. Bet ir konts un karte citā bankā, kur ātri var pārskaitīt naudu, izmantojot mobilo aplikāciju, un nauda uzreiz būs pieejama.

Kredīts patēriņa vajadzībām

Kredīts pārdomātiem pirkumiem

Auto iegādei, ceļojumam vai lielākam pirkumam - mums ir piedāvājums Jūsu vajadzību vai sapņu īstenošanai.Citi raksti par šo tēmu

Vairāk


 

Personīgā konsultācija var palīdzēt Jums

Personīgā konsultācija var palīdzēt Jums

 • Saprast – kā sasniegt nākotnes mērķus
 • Izvēlēties – uzkrāt vai aizņemties
 

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.