Switch to mobile version. Augšup

Jaunā Teika

Foto galerija

No 67 000 EUR (kredīta ikmēneša maksājums no 225.03* EUR)

No 43 m2 līdz 87 m2 | Ropažu iela 14A, 14B un 14 k-1, Rīga

Jaunās Teikas dzīvojamās ēkas ir augstas kvalitātes, ilglaicīgas dzīvojamās platības, kas atbilst gudras un mūsdienīgas ēkas kritērijiem. Visi dzīvokļi tiek nodoti saviem jaunajiem īpašniekiem ar pilnu apdari – gatavi dzīvošanai. Apdarē izmantoti ilgtspējīgi, izturīgi, ekoloģiski un augstākās kvalitātes dizaina materiāli.

Telpu izvietojums ir rūpīgi pārdomāts, lai maksimāli izvairītos no neizmantojamās platības. Dzīvokļu plānos ir aprēķināta vieta visām sadzīvē nepieciešamajām mēbelēm un tehnikai, lai radītu funkcionālu un ērtu vidi, balstoties uz interjera dizaineru sagatavotiem ieteikumiem.

Zemi komunālie maksājumi, apkure pēc individuāla skaitītāja. Automašīnu iespējams novietot virszemes autostāvvietas pie mājas, pazemes autostāvvietas vai kādā no pāris minūšu attālumā esošajām daudzstāvu autostāvvietām.

Līdzās mājām ierīkoti trīs bērnu rotaļu laukumi, aktīvā zona un strūklaka. Darbojas bērnudārzs, vairāki restorāni un bistro, sporta klubs, aptieka, veikali un skaistumkopšanas salons. 

Iegādājoties dzīvokli projektā “Jaunā Teika” ar SEB bankas finansējumu līdz š.g. 31. decembrim, Jūs saņemsiet:

 • kredīta noformēšanu – bez maksas (standarta cenrādis – 1,5%);
 • darījuma kontu par 50 EUR (standarta cenrādis 0,4% no darījuma summas);
 • bezmaksas vērtējumu;
 • Zelta klienta statusu uz 12 mēnešiem;
 • īpašu apdrošināšanas piedāvājumu no IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle.

Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.

Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības. Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam vai ir iestājusies grūtniecība.

Lai uzzinātu, kādu kredīta summu Jūs varat saņemt, kā arī citus ar kredītu saistītus jautājumus, aicinām aizpildīt pieteikumu.

 


 

* Aprēķina pieņēmums: īpašuma cena 67 000 EUR, klienta līdzdalība 10 050 EUR, kredīta summa 56 950 EUR, kredīta procentu likme 2.5% gadā (procentu likme ir mainīga un to veido pievienotās likmes un bāzes likmes kopsumma), kredīta atmaksas termiņš 30 gadi, ikmēneša maksājums 225.03 EUR, kas aprēķināts pēc vienmērīgās atmaksas metodes. Komisijas maksa par kredīta izsniegšanu 284,75 EUR. Gada procentu likme (GPL - aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas aizņēmējam, izteiktas gada procentos no kredīta) ir 2,54%, kopējā summa, kas jāmaksā 81 009.27 EUR.

Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Kredīta summa būs atkarīga no Jūsu ienākumiem, esošajām kredītsaistībām un kredītvēstures. Jūsu kopējo kredītsaistību mēneša maksājums nedrīkst pārsniegt 40% no Jūsu neto ienākumiem. Par kredīta nodrošinājumu kalpo Jūsu esošais vai iegādājamais nekustamais īpašums, kam ir jābūt apdrošinātam visu kredīta līguma spēkā esamības laiku.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.