Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2016 08 02 - 12:05

Global Finance atzinis SEB internetbanku par labāko Latvijā

Labākā internetbanka privātpersonām Latvijā pēc starptautiskā finanšu izdevuma Global Finance piesaistītās žūrijas vērtējuma ir SEB bankai. Šādu atzinību starptautisko ekspertu vērtējumā SEB bankas internetbanka saņem jau ceturto reizi.

PDF prezentācija

Global Finance žūrija labāko internetbanku nosaka, izvērtējot bankas digitālās attīstības un klientu piesaistīšanas un apkalpošanas stratēģiju, bankas iesaisti, veidojot klientiem paradumu izmantot e-pakalpojumu sniegtās iespējas, internetbankas klientu skaita pieaugumu, bankas piedāvāto elektronisko pakalpojumu klāstu, interneta vietnes dizainu un funkcionalitāti, kā arī klientu ieguvumus no interneta iespēju lietošanas. Ņemot vērā šos kritērijus, SEB bankas internetbanka par labāko atzīta arī Igaunijā un Lietuvā.

SEB bankas vadītāja Ieva Tetere: "Šī atzinība atspoguļo mūsu prioritāti klientu servisa uzlabošanā - iesaistot klientus digitālo iespēju attīstībā un padarot klientam būtiskās lietas ērtāk pieejamas. Esam izvirzījuši konkrētu mērķi - attīstīt un uzlabot klientu pieredzi digitālo pakalpojumu lietošanā. Bezkontakta maksājumu kartes, kuras SEB kā pirmā banka Latvijā sāka piedāvāt saviem klientiem, ir labs piemērs jauno tehnoloģiju ieviešanā. Šogad, izveidojot jaunu digitālo kanālu attīstības struktūrvienību Baltijā un arī Latvijā, mēs turpinām iesākto – drīzumā klientiem piedāvāsim jaunu internetbanku un viedtālruņa aplikācijas.”

SEB internetbanku ikdienā lieto vairāk kā 357 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, un kopējais pieslēgumu skaits šī gada pirmajos sešos mēnešos tuvojas 13 miljoniem reižu. Pirmā pusgada laikā klienti internetbankā veikuši 9,1 miljonu transakciju un vidējais pieslēgumu skaits internetbankai ik dienas sasniedz ap 70 tūkstošiem. Pirmo sešu mēnešu laikā internetbanku uzsākuši lietot nepilni 15 tūkstoši SEB bankas jauno klientu.

Starptautiskais biznesa un finanšu žurnāls Global Finance tiek izdots kopš 1987. gada, un tam ir 50 000 lasītāju 191 valstī, galvenokārt organizāciju un uzņēmumu vadītāji un finanšu jomas speciālisti. Global Finance mājaslapa GFMag.com var lepoties ar 29 gadu ilgu pieredzi, piedāvājot analītiskus rakstus par starptautiskajiem finanšu tirgiem.

Papildu informācijai:
Kristīne Martinsone, SEB bankas Organizācijas komunikācijas vadītāja - 6777 9719,

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.