Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2016 11 15 - 09:45

The Banker atzinis SEB banku par labāko Private Banking pakalpojumu sniedzēju Baltijā, Zviedrijā un Ziemeļvalstīs

Jau trešo gadu pēc kārtas PWM Global Private Banking Awards* ceremonijā SEB banka atzīta par labāko Private Banking pakalpojumu sniedzēju Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Zviedrijā SEB Private Banking šo atzinību saņem jau septīto gadu pēc kārtas, bet Ziemeļvalstīs – pirmoreiz. Augsto novērtējumu piešķīruši Financial Times grupas izdevumi The Banker un Professional Wealth Management.

SEB Private Banking eksperti panākumus skaidro ar spēju fokusēties uz klienta vajadzībām un palīdzēt viņam sasniegt mērķi mūsdienu izaicinājumiem pilnā finanšu pasaulē. To nodrošina individuālā pieeja, augsta līmeņa serviss, kā arī spēja piedāvāt viņiem ilgtermiņa pakalpojumus.

SEB Private Banking vadītāja Latvijā Aija Miķelsone: “Negatīvo procentu likmju laikmetā rūpējamies par risinājumiem, kas ļauj klientiem saglabāt aktīvu vērtību vai pat to palielināt. Sekojot mūsdienu tendencēm un klientu prasībām, mēs tiecamies būt inovatīvi un attīstām jaunus pakalpojumus. Piemēram, esam uzsākuši klientiem piedāvāt Luksemburgā emitētās  strukturētās obligācijas. Tāpat, vienkāršojot struktūru un samazinot izmantoto finanšu instrumentu skaitu, tagad piedāvājam klientiem individuālu ieguldījumu portfeli jau no 50 000 eiro, saglabājot visas individuāli pārvaldīta ieguldījumu portfeļa priekšrocības – izdevīgāku ienākuma nodokļa režīmu, pievilcīgākas vērtspapīru darījumu komisijas maksas un pastāvīgu uzraudzību saskaņā ar vienoto SEB tirgus redzējumu. Turpinām attīstīt arī digitālos rīkus, vienlaikus neaizmirstot par nepieciešamību būt līdzās klientiem, jo individuālā attieksme pret klientu, viņu vajadzību izprašana un unikāla risinājuma atrašana ir tas, kas izceļ privātbaņķieri.”

 

 

 

 

 

 

 

* PWM (Professional Wealth Management) Global Private Banking tiek uzskatīts par vienu no prestižākajiem Private Banking pasākumiem, kurā tiek izvērtēti vairāk nekā 170 iesniegumi no 60 valstīm. Žūrija, kurā pārstāvēti finanšu jomas profesionāļi no Ziemeļamerikas, Āzijas un Eiropas, vērtējot bankas dažādās kategorijās, par uzvarētāju Private Banking pakalpojumu sniegšanā Baltijā un Zviedrijā izvēlējusies SEB grupu.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.