Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2017 01 27 - 09:25

Global Finance atzinis SEB banku par labāko valūtas maiņas pakalpojumu sniedzēju Latvijā 2016. gadā

Starptautiskais izdevums Global Finance ir noteicis labākos valūtas maiņas pakalpojumu sniedzējus valstu, reģionu un pasaules kategorijās.  SEB banka ir atzīta par labāko valūtas maiņas pakalpojumu sniedzēju Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā.

SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts: “Esam lepni, ka Global Finance eksperti novērtē bankas darbinieku augsto zināšanu līmeni, apliecinot, ka mūsu ieguldītais darbs un efektīvie risinājumi valūtas maiņas darījumu veikšanai tiek novērtēti ne tikai klientu vidū, bet arī starptautisko ekspertu līmenī. Apbalvojumu ir pelnījuši mūsu klienti, kuri uztic mums savus finanšu darījumus un SEB darbinieki, kuri sevi apliecinājuši kā profesionāļi savā jomā, nodrošinot ilgstošu sadarbību ne tikai ar privātpersonām un uzņēmumiem, bet arī starptautiskām finanšu institūcijām.”

Industrijas analītiķi, uzņēmumu vadītāji un tehnoloģiju eksperti jau vairāku gadu garumā izvēlas labākos valūtas pakalpojumu sniedzējus 97 pasaules valstīs. Bankas tiek vērtētas pēc vairākiem kritērijiem - datu apjoma, tirgus daļas, klientu apkalpošanas kvalitātes, tiek ņemtas vērā ieviestās inovatīvās tehnoloģijas un piedāvātie konkurētspējīgie pakalpojumi.

Vairāk informāciju par apbalvojumu atradīsiet: https://www.gfmag.com/topics/blogs/it-pays-have-good-forex-bank

Papildu informācijai:
Kristīne Martinsone, SEB bankas komunikācijas projektu vadītāja – 67779719, 26102288,

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.