Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2017 07 28 - 13:25

Global Investor atzinis SEB bankas vērtspapīru turēšanas pakalpojumus par vislabākajiem Latvijā

Ietekmīgais starptautiskais finanšu un īpašumu pārvaldīšanas žurnāls Global Investor jūlija sākumā apbalvošanas ceremonijā atzina SEB grupu par uzvarētāju vērtspapīru glabāšanas jomā sešās no septiņām valstīm. SEB grupa atzīta par visprofesionālāko vērtspapīru glabāšanas pakalpojumu sniedzēju Latvijā, kā arī Dānijas, Lietuvas, Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas tirgos.

Par SEB grupu savu vērtējumu izteikušas daudzas vadošās ārvalstu finanšu institūcijas, kuras izmanto SEB grupas sniegtos vērtspapīru glabāšanas pakalpojumus konkrētajā tirgū.

„Tas, ko mēs redzam sadarbībā ar klientiem, kuri investē vērtspapīros, viņi visaugstāk novērtē vērtspapīru glabāšanas drošumu un ērtību. Otrs būtisks faktors ir iespēja saņemt vietējo ekspertu zināšanas un savlaicīgu informāciju par izmaiņām attiecīgajā tirgū. Tas ir īpaši nozīmīgi, ņemot vērā izmaiņas, kuras sākot no 18.09.2017. ieviesīs Latvijas Centrālā depozitārija pievienošanās T2S un Baltijas depozitārija izveidei. Mums ir svarīgi, lai klienti būtu gandarīti par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, tāpēc sadarbību balstām uz vienu no mūsu galvenajām vērtībām – klients pirmajā vietā. Esam gandarīti par starptautisko atzinību – tas ir labākais apliecinājums mūsu darbam,” stāsta SEB bankas vecākais vērtspapīru turēšanas servisa vadītājs Gatis Simsons.

Vērtspapīru turēšanas pakalpojums (angliski – Custody) ir klienta iegādāto vērtspapīru uzskaite, to droša uzglabāšana, norēķinu veikšana, vērtspapīru darījumu apkalpošana, rūpējoties, lai rīkojumi saistībā ar klientu vērtspapīriem tiktu veikti precīzi un laicīgi. Labākos vērtspapīru turēšanas pakalpojuma sniedzējus katrā valstī, izvērtējot ekspertu viedokli par dažādiem vērtspapīru turētājiem – sākot no brokeriem un beidzot ar globāla līmeņa institucionāliem vērtspapīru pārvaldītājiem, nosaka kopš 1985. gada iznākošais starptautiskais finanšu žurnāls Global Investor.

T2S (TARGET2-Securities) - Eiropas vienotā vērtspapīru norēķinu platforma, kas ir tehnisks risinājums vērtspapīru norēķinu veikšanai. Platformas mērķis ir nodrošināt Eiropā efektīvus un harmonizētus vērtspapīru norēķinus, kā arī likvidēt atšķirības starp vietējiem un pārrobežu vērtspapīru norēķiniem starp Eiropas centrālajiem depozitārijiem.

Papildu informācijai:
Kristīne Martinsone, SEB bankas komunikācijas projektu vadītāja – 67779719, 26102288,

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.