Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 04 16 - 13:35

Global Finance atzīst SEB banku par labāko banku Latvijā 2018. gadā

Starptautiskais finanšu izdevums Global Finance ir nosaucis labākās bankas Eiropā un citos pasaules reģionos.  SEB banka 2018. gadā ir atzīta par labāko banku Latvijā un Lietuvā.

Ieva Tetere, SEB bankas vadītāja: „Esam gandarīti par Global Finance ekspertu augsto novērtējumu, kas mūs motivē turpināt saglabāt sasniegto klientu uzticību un strādāt, lai palielinātu klientiem pieeju arvien jauniem un ērtākiem bankas pakalpojumiem, kas var konkurēt ar pasaules līmeņa servisu.

Pēdējā gada laikā esam spēruši nozīmīgus soļus digitalizācijā, ieviešot jaunus inovatīvus risinājumus. Varam lepoties ar to, ka mūsu klienti aktīvi lieto Smart ID, mobilo aplikāciju un iespēju attālināti pieteikties un parakstīt līgumus patēriņa un studiju kredītiem internetbankā. Turklāt mēs bijām starp pirmajām bankām Eiropā, kuras ieviesa zib maksājumus. Esam sasnieguši progresu kapitāla tirgū – pērn ieviesām divas zaļās obligācijas ar mērķi veicināt gan Baltijas kapitāla tirgus, gan ilgtspējīgas domāšanas veida attīstību, kam minētie darījumi bija labs pamats. Priecājamies saņemt atzinību no ekspertiem un uzņēmumiem par bankas inovatīvo pieeju, sniedzot atbalstu jaunajiem start-up uzņēmējiem, kā arī mūsu ekspertu profesionalitāti, palīdzot lielajiem uzņēmumiem palielināt savas biznesa izaugsmes ambīcijas.”

Džozefs Džiraputo (Joseph D. Giarraputo), Global Finance izdevējs un redakcionālais direktors: „Laikā, kad finanšu nozare piedzīvo līdz šim neredzētas finanšu pakalpojumu pārmaiņas, Global Finance turpina konsekventi sekot līdzi nozares dalībnieku darbības rezultātiem, novērtējot jaunu produktu izstrādi, kas būtiskas klientiem jaunu finanšu vajadzību apmierināšanai, kā arī veidojot jaunas digitālus risinājumus, kas paātrina un uzlabo pakalpojuma saņemšanas servisu.”

Plašāka informācija par Global Finance apbalvojumu un saraksts ar reģionālajiem uzvarētājiem ir pieejams finanšu izdevuma mājaslapā. Pilns apskats tiks publicēts žurnāla maija mēneša izdevumā, atklājot uzvarētājus 150 valstu konkurencē, kur būs iekļautas bankas no Āfrikas, Āzijas un Klusā okeāna reģiona, Centrālās un Austrumeiropas, Ļatīņamerikas, Tuvajiem Austrumiem, Ziemeļamerikas un Rietumeiropas.
Galvenie kritēriji, pēc kuriem tiek vērtētas bankas, ir saistīti ar aktīvu pieaugumu, peļņas rādītājiem, stratēģiskajām attiecībām, jauniem biznesa risinājumiem un produktu inovāciju.

Starptautiskais biznesa un finanšu izdevums Global Finance tiek izdots kopš 1987. gada. Tas iznāk 189 valstīs, to lasa vairāk nekā 50 tūkstoši - galvenokārt organizāciju un uzņēmumu vadītāji un finanšu jomas speciālisti. Šis ir jau 25 gads pēc kārtas, kad Global Finance banku sektorā nosaka pasaules labākās bankas, tostarp arī Centrāleiropas un Austrumeiropas reģionā. Global Finance atzina SEB banku par labāko banku Latvijā arī 2012., 2013. un 2015. gadā.

Papildu informācijai:
Kristīne Martinsone, SEB bankas komunikācijas projektu vadītāja – 67779719, 26102288,
Vairāk par SEB grupu Latvijā:
Twitter/SEB_Latvia, Facebook/SEB_Latvia, Skype/SEB_Latvia, YouTube/SEBlatvia, Soundcloud/SEB_Latvia
www.seb.lv

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.