Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 06 13 - 15:00

Labklājības ministrija piešķīrusi SEB bankai Ģimenei draudzīga komersanta statusu

Labklājības ministrija (LM) Ģimenei draudzīga komersanta statusu šogad ir piešķīrusi 38 uzņēmumiem, tanī skaitā SEB bankai, kas savā ikdienas darbā īsteno ģimenei draudzīgus uzņēmējdarbības principus. Kopš 2007. gada, kad SEB banka bija pirmā komercbanka Latvijā, kas ieguva Ģimenei draudzīga komersanta statusu, esam gandarīti regulāri saņemt šo darba devējam un ģimenei būtisko atzinību.

"Ģimenei draudzīgā komersanta statuss ir būtisks novērtējums, ko mēs kā organizācija varam iegūt, apliecinot rūpes par mūsu klientiem un darbiniekiem. Tas ir mērķtiecīgs darbs, veidojot ģimenei draudzīgu kultūru gan bankas iekšienē, gan attīstot jaunus pakalpojumus un produktus klientiem, kā arī radot vidi, kas atbilst ģimenei draudzīgām vērtībām. Ja runājam par pēdējo gadu, tad New Ways of Working un Acitivity Based Office ir to aktivitāšu skaitā, kas vērstas uz darbiniekiem draudzīgas vides veidošanu, savukārt jaunā SEB darbinieku pensiju iemaksas sistēma - uz mūsu darbinieku sociālo labklājību. Savukārt domājot par klientiem, gribu izcelt trīs lietas: rūpējamies, lai bērni gūst izpratni par personīgo finanšu plānošanu, tāpēc vairākus gadus piedalāmies Latvijas finanšu pratības iniciatīvās. Studentiem SEB ir vienīgā banka Latvijā, kas jau vairākus gadus piedāvā kredītu studentiem ar valsts vārdā sniegtu galvojumu. Tāpat esam aktīvi ģimenes atbalsta programmā, piešķirot finansējumu ALTUM programmas ietvaros, kā arī esam izveidojuši speciāli ģimenēm radītu bankas pakalpojumu – Ģimenes komplektu, " uzsver Ieva Tetere. 

"Interese par Ģimenei draudzīga uzņēmuma statusu arvien palielinās - šogad mēs sveicām 38, bet pirms gada šādu statusu saņēma 31 uzņēmums. Šajā sakarā mēs jau varam runāt par lielāku sociālo atbildību. Lai gan dažkārt darba devējam var šķist, ka laulība un bērni varētu traucēt darba kvalitātei, tieši ģimene ir katras stabilas, veselīgas sabiedrības pamats. Komersanti apzinās, ka laimīgs un apmierināts darbinieks, spēj sniegt lielāku pienesumu uzņēmumam. Un rezultātā iegūst visi," norāda labklājības ministrs Jānis Reirs

Ģimenei draudzīga komersanta statusu piešķir LM. Šogad tas tiek pasniegts vienpadsmito reizi ar mērķi popularizēt ģimenei draudzīga uzņēmuma ideju un piesaistīt arvien jaunus uzņēmumus.

Šogad Ģimenei draudzīga komersanta statusu saņēma uzņēmumi SIA "Latvijas Mobilais telefons", AS "Latvenergo", Rīgas Tehniskā universitāte, SIA "Grifs AG", SIA "Cemex", SIA ""Ventspils nafta" termināls", SIA "Rimi Latvia", AS "SEB banka", AS "Swedbank", Pašvaldības SIA "Ventspils reiss", AS "4Finance", SIA "LSC", VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"", AAS "Balta", AS "Sadales tīkls", VAS "Latvijas Dzelzceļš", SIA "Coca-Cola HBC Latvia", AS "Baltic International Bank", SIA "Liepājas Enerģija", SIA "Maxima Latvija", AS "Rīgas Siltums", SIA "Liepājas RAS", SIA "Vidzemes slimnīca", SIA "LDz Cargo", SIA "Roche Latvija", SIA "AE Partner", SIA "Tele2", Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA, Valsts SIA "Latvijas Televīzija", AS "Siguldas Būvmeistars", AS "Augstsprieguma tīkls", Pašvaldību uzņēmums SIA "ZAAO", ERGO Insurance SE Latvijas filiāle, SIA "LDz ritošā sastāva serviss", VAS "Latvijas Jūras administrācija", SIA "Wunder Latvia", SIA "FN-Serviss" un SIA "DHL Latvia".

Kopš 2011.gada uzņēmumi tiek apzināti sadarbībā ar Ilgtspējas indeksu, kopīgi izstrādājot un indeksa aptaujas anketā iekļaujot atbilstošus kritērijus par ģimenei draudzīgas politikas īstenošanu uzņēmumā. Viens no kritērijiem statusa piešķiršanai ir uzņēmuma orientācija uz efektīvu darba un ģimenes dzīves saskaņošanu, piemēram, nodrošinot attālinātā darba iespējas, elastīgu darba laiku. Tāpat vērtē arī nodarbināto veselības aizsardzību darbavietā, uz klientu orientētu pakalpojumu sniegšanu, atbalsta nodrošināšanu bērniem un ģimenēm veltītiem pasākumiem, iesaistīšanos labdarībā. Tiek ņemta vērā arī uzņēmuma telpu un aprīkojuma atbilstību bērna vajadzībām. Ne mazāk būtiskas ir rūpes par klientiem, jo tās veicina uzņēmuma lojalitāti, kā arī sekmē tā reputāciju, tostarp arī starptautiskajos tirgos.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.