Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2018 06 15 - 09:00

SEB banka otro gadu pēc kārtas ierindojas Ilgtspējas indeksa Platīna kategorijā

2018. gada Ilgtspējas indeksa noslēguma ceremonijā 14. jūnijā SEB banka otro gadu pēc kārtas saņēma Ilgtspējas indeksa Platīna kategoriju, kas ir augstākais uzņēmuma ilgtspējas novērtējums atbilstoši starptautiskām prasībām visos korporatīvās sociālās atbildības virzienos.

Ieva Tetere, SEB bankas vadītāja:

"Vēlos teikt paldies visai SEB komandai un sadarbības partneriem! Pagājušajā gadā bijām pirmā banka, kas ieguva augstāko novērtējumu ilgtspējīga biznesa veidošanā. Pērn tas bija gaidīts, bet joprojām liels pārsteigums un sasniegums. Kā norāda arī citi Platīna kategorijas dalībnieki, grūtāk ir brīdī, kad sasniegtais ir jānotur. Un mums tas ir izdevies. Es domāju, ka biznesa ilgtspēja mūsu izpratnē ir atbildība pret klientiem un to, cik kvalitatīvi un pārdomāti sniedzam savus pakalpojumus, jo tie viennozīmīgi ietekmē mūsu klientu un sabiedrības labklājību ilgtermiņā. Tā ir arī atbildība par finanšu pakalpojumu sniegšanu starptautisko notikumu kontekstā. Tās ir rūpes par darbinieku labklājību. Visi mūsu lēmumi tiek skatīti caur ilgtspējas prizmu.”

Vērtējot bankas sniegumu, tika ņemts vērā mūsu ieguldījums, attīstot pārdomātu biznesa stratēģiju un labu biznesa pārvaldību, veidojot tīru un caurspīdīgu biznesa vidi, mazinot tiešo ietekmi uz apkārtējo vidi, kā arī rūpējoties par darbiniekiem un klientiem, tanī skaitā gādājot par ilgtspējīgiem risinājumiem finanšu pakalpojumu un servisa attīstīšanā.

Ilgtspējas indeksā SEB banka piedalās jau kopš 2010. gada, kad mēs saņēmām Sudraba novērtējumu. No 2011. līdz 2016. gadam SEB ierindojās Zelta kategorijā. 2017. gadā mēs pirmo reizi iekļuvām Platīna kategorijā. Šogad mums ir izdevies noturēt augsto atzinību – atkārtoti saņemot ekspertu visaugstāko - Platīna novērtējumu.

Ilgtspējas indeksa Platīna grupu pārstāv AS “SEB banka”, SIA “CEMEX”, AS “Cēsu alus”, SIA “Latvijas Mobilais Telefons”, AS “Latvenergo”, VAS “Latvijas dzelzceļš”, VAS “Latvijas Loto”, SIA “Rimi Latvia”, Rīgas Tehniskā universitāte, AS “Swedbank”, Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” un SIA “”Ventspils nafta” termināls.”
“Ilgtspējas indekss” ir stratēģisks vadības instruments, kas palīdz uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās – stratēģijā, tirgus attiecībās, darba vidē, vidē un vietējā kopienā. Vienlaikus tas sabiedrībai, valsts un nevalstiskajām organizācijām sniedz objektīvus kritērijus, lai uzslavētu un atbalstītu tādus uzņēmumus, kuri palīdz stiprināt ilgtspējīgu attīstību. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts un nacionālā mēroga sociālie partneri – Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.

Šogad Ilgtspējas indeksā novērtējumu pilnībā veica vairāk nekā 80 Latvijas uzņēmumu. Platīna vērtējumu saņem uzņēmumi, kuru kopējais ilgtspējas indekss pārsniedz 90 %. Tas nozīmē, ka uzņēmums korporatīvo atbildību ir pilnībā integrējis savā darbībā, un tajā ir noteikti atbildīgie gan valdes, gan izpildītāju līmenī.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.