Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2019 06 14 - 12:00

Ilgtspējas indeksa Platīna kategorijā SEB banka saņem augstāko novērtējumu savā vēsturē – 96,4%

2019. gada Ilgtspējas indeksa noslēguma ceremonijā 13. jūnijā SEB banka trešo gadu pēc kārtas saņēma Ilgtspējas indeksa Platīna kategoriju, kas ir augstākais uzņēmuma ilgtspējas novērtējums atbilstoši starptautiskām prasībām visos korporatīvās sociālās atbildības virzienos. Šāda novērtējuma saņemšanu veicināja ieguldījums, attīstot pārdomātu biznesa stratēģiju un labu biznesa pārvaldību, veidojot tīru un caurspīdīgu biznesa vidi, mazinot tiešo ietekmi uz apkārtējo vidi, kā arī rūpējoties par darbiniekiem un klientiem, tanī skaitā gādājot par ilgtspējīgiem risinājumiem finanšu pakalpojumu un servisa attīstīšanā. Šogad SEB banka saņēma augstāko kopējo novērtējumu savas dalības vēsturē – 96,4%. Turklāt, otrdien, 11.jūnijā, Atbildīgu ideju tirgus konferences laikā SEB banka jau 12. reizi saņēma Latvijas Republikas Labklājības ministrijas apbalvojumu "Ģimenei draudzīgi", kas kalpo kā apliecinājums bankas ilgtermiņa rūpēm par darbinieku darba vidi un ģimenisko vērtību stiprināšanu sabiedrībā.

”Ilgtspējas indeksā SEB banka piedalās jau kopš 2010. gada. Pirmajā gadā mēs saņēmām Sudraba novērtējumu, pēc tam sešus gadus saņēmām Zelta, bet kopš 2017. gada jau trešo gadu pēc kārtas ar savu biznesa darbību esam apliecinājuši tiesības iegūt augstāko - Platīna novērtējumu. Šī 9 gadu pieredze Ilgtspējas indeksā liecina, ka ilgtspēja ir ne vien rūpes par apkārtējo vidi, bet arī sabiedrību, tās vērtībām un attieksmi, kas ilgtermiņā ietekmē mūsu valsts izaugsmi, iedzīvotāju labklājību un tīru vidi.

Mums SEB bankā liels atbalsts ir tas, ka esam starptautisks uzņēmums ar akcionāriem, kuriem biznesa ilgtspēja ir viens no svarīgākajiem biznesa pamatprincipiem. Esam gandarīti, ka mums ir iespēja šīs vērtības un pamatprincipus nest uz Latviju. Ceram, ka Latvijas valdība, likumdevēji un izpildvara aizvien vairāk pievērsīsies starptautiskajiem biznesa ētikas standartiem un pārvaldības mehānismiem un mēs spēsim radīt spēcīgus valsts un pašvaldības uzņēmumus, un arī bizness turpinās pilnveidot savus biznesa ētikas principus, lai ieguvēji būtu mūsu valsts, cilvēki un nākotnes paaudzes,” saka SEB bankas vadītāja Ieva Tetere.

Turklāt, otrdien, 11. jūnijā, Atbildīgu ideju tirgus konferences laikā SEB banka jau 12. reizi saņēma Latvijas Republikas Labklājības ministrijas apbalvojumu "Ģimenei draudzīgi", kas kalpo kā apliecinājums bankas ilgtermiņa rūpēm par darbinieku darba vidi un ģimenisko vērtību stiprināšanu sabiedrībā. Konference ik gadu apvieno vairāk nekā 120 dažādu nozaru pārstāvjus, kuri dalās ar labās prakses idejām, saviem veiksmes stāstiem. Atbildīgu ideju tirgus 2019 tiek organizēts sadarbībā ar Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūru, un šogad bija veltīts labsajūtai, drošībai un veselībai darbā.

Par Ilgtspējas indeksu

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas palīdz uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās – stratēģijā, tirgus attiecībās, darba vidē, vidē un vietējā kopienā. Vienlaikus tas sabiedrībai, valsts un nevalstiskajām organizācijām sniedz objektīvus kritērijus, lai uzslavētu un atbalstītu tādus uzņēmumus, kuri palīdz stiprināt ilgtspējīgu attīstību. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts un nacionālā mēroga sociālie partneri – Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.