Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2019 07 11 - 15:00

Global Finance atzinis SEB bankas vērtspapīru turēšanas pakalpojumus par labākajiem Latvijā

Starptautiskais finanšu žurnāls Global Finance ir nosaucis labākās pasaules bankas vērtspapīru turēšanas pakalpojumu jomā 2019. gadā (The World’s Best Sub-custodian Banks 2019). SEB banka tika atzīta par labāko Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā. Par SEB grupas bankām savu vērtējumu izteica daudzas vadošās ārvalstu finanšu institūcijas, kas izmanto SEB sniegtos vērtspapīru turēšanas pakalpojumus konkrētajā tirgū.

Gatis Simsons, vecākais vērstpapīru turēšanas servisa speciālists:

“Mūsu klienti novērtē ātru, precīzu un tirgus prasībām atbilstošu servisu. Klientiem būtiski laba servisa faktori ir attiecīgā vērtspapīru tirgus pārzināšana un iespēja saņemt savlaicīgu informāciju par izmaiņām tirgū.

Aizvadītajā gadā Latvijas tirgus turpināja strādāt pie T2S (TARGET2-Securities) piedāvāto iespēju un MIFID II prasību ieviešanas, kā arī pie to pielāgošanas mūsu darbības principiem. Raugoties uz tuvāko nākotni, savas korekcijas klientu apkalpošanā ieviesīs akcionāru tiesību regula, kas veicinās akcionāru tiesību izmantošanu, akcionāru identifikāciju un informācijas nodošanai.

Esam gandarīti par starptautisko ekspertu sniegto vērtējumu, tas ir augsts apliecinājums mūsu darbam.

Vērtspapīru turēšanas pakalpojums (angliski Sub-Custody) ir klienta iegādāto vērtspapīru uzskaite, to droša uzglabāšana, norēķinu veikšana, vērtspapīru darījumu apkalpošana, rūpējoties, lai rīkojumi saistībā ar klientu vērtspapīriem tiktu veikti precīzi un laicīgi. Labākos vērtspapīru turēšanas pakalpojuma sniedzējus katrā valstī, izvērtējot ekspertu viedokli par dažādiem vērtspapīru turētājiem – sākot no brokeriem un beidzot ar globāla līmeņa institucionāliem vērtspapīru pārvaldītājiem, nosaka kopš 1987. gada iznākošais starptautiskais finanšu žurnāls Global Finance.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.