Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2020 01 15 - 09:30

SEB banka turpmāk izsniegs ALTUM portfeļgarantijas mazajiem un vidējiem uzņēmējiem

SEB banka ir parakstījusi līgumu ar ALTUM par portfeļgarantiju izsniegšanu, tādējādi paplašinot finansējuma pieejamību tieši mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Ar ALTUM portfeļgarantijas piesaisti SEB bankas finanšu pakalpojumi mūsu klientiem kļūs pieejamāki arī situācijās, kad uzņēmumam ir ierobežotas iespējas aizdevumam piesaistīt atbilstošu nodrošinājumu, kā arī mazajiem uzņēmējiem, kuriem nepieciešami aizdevumi ar nelielām summām bez papildus nodrošinājuma.

SME finansēšanā jau šobrīd sadarbojamies ar ALTUM, slēdzot individuālās garantijas, kuru izsniegšanā nepieciešama informācijas un dokumentu apmaiņa ar ALTUM pie katra darījuma. Dalība šajā programmā ļaus bankas darbiniekam piesaistīt portfeļgarantiju, darbojoties patstāvīgi, kas klientam padarīs procesu ātrāku, savukārt bankai – efektīvāku. Vēl bez ātruma klients varēs saņemt aizdevumus ar izdevīgākiem nosacījumiem, īpaši attiecībā uz Mikrokredītu.

Arnis Škapars, SEB bankas valdes loceklis:
SEB bankas kā lielākā uzņēmējdarbības kreditētāja prioritāte ir un paliek ilgtspējīgu un pārdomātu biznesa ideju finansēšana. Jau šobrīd SEB banka sniedz dažādus finanšu pakalpojumus maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī realizē virkni atbalsta programmu un iniciatīvu attiecīgajam segmentam, tostarp grantu programu (ie)dvesma, SEB Izaugsmes programmu, E-akadēmiju. Sadarbībā ar ALTUM, SEB banka ir īstenojusi ne tikai iniciatīvas mazo un vidējo uzņēmumu atbalstam, bet arī sadarbojusies dažādu projektu atbalstīšanā dažādās nozarēs. Līdz ar to iesaiste ALTUM portfeļgarantijas programmā ir likumsakarīgs solis, lai SEB bankas finanšu pakalpojumi klientiem kļūtu vēl pieejamāki un izdevīgāki. Mūsu mērķis šīs programmas ietvaros ir nevis kvantitatīvu rādītāju sasniegšana, bet atbalsts tiem uzņēmējiem, kuri nevar saņemt nepieciešamo līdzfinansējumu kādu iemeslu, piemēram, nodrošinājuma nepietiekamības dēļ.

 

Inese Zīle, ALTUM valdes locekle:
Esam patiesi gandarīti par SEB bankas, kas ir viena no līderiem uzņēmumu kreditēšanas jomā Latvijā, pievienošanos mūsu partneru lokam. Portfeļgarantijas ir mūsdienīgs valsts atbalsta instruments, kura izmantošana pakāpeniski pieaug. Līdzšinējā pieredzes rāda, ka visbiežāk ALTUM portfeļgarantija tiek piesasitīta apgrozāmo līdzekļu aizdevuma saņemšanai, taču aktīvi tā tiek izmantota arī finanšu līzinga un investīciju aizdevumiem. Līdz šim aktīvākie garantiju izmantotāji ir tirdzniecības jomā strādājošie uzņēmumi, kuriem seko apstrādes rūpniecības un pakalpojumu nozares uzņēmumi. Finanšu pakalpojumi, kurus kredītiestāde var iekļaut ALTUM garantiju portfelī, ir apgrozāmie līdzekļi, tai skaitā kredītlīnijas, investīciju aizdevumi un finanšu līzings.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.