Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2020 01 16 - 12:20

Grozījumi SMS bankas līguma noteikumos no 2020. gada 16. marta

2020. gada 16. martā stājas spēkā grozījumi SMS bankas līguma noteikumos, kas paredz, ka vairs nebūs pieejama novecojusī SMS bankas pieprasījuma īsziņu funkcionalitāte. Automātiskās SMS bankas īsziņas par kontā ienākošajiem un izejošajiem darījumiem turpinās darboties.

Tas nozīmē, ka, klientus, kuri mēdz sūtīt pieprasījuma īsziņas (piemēram, ATL KONTS1) uz numuru 8777, lai uzzinātu konta atlikumu vai kredītkartes pieejamo atlikumu, turpmāk aicinām izmantot bezmaksas SEB mobilo lietotni, internetbankas mobilo versiju seb.lv vai pieteikties maksas SMS bankas īsziņu saņemšanai par kontā ienākošajiem, izejošajiem un kredītkartes darījumiem, kas iekļauj pieejamo konta atlikumu.

SMS bankas līguma noteikumi

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.