Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2020 02 21 - 11:10

Līdz 27. februārim jāaktivizē no jauna saņemtās Jelgavas kartes

SEB bankas klienti, kuri tehnisku iemeslu dēļ nevarēja veikt norēķinus par braucienu pilsētas sabiedriskajā transportā ar Jelgavas pilsētas iedzīvotāja karti vai skolēnu apliecību un ir saņēmuši jaunu karti, aicināti nekavēties ar tās aktivizēšanu un izdarīt to līdz 27. februārim.

Līdz 27. februārim (ieskaitot), kamēr jaunās kartes tiek aktivizētas, skolēniem un senioriem brauciens pilsētas sabiedriskajā transportā tiek nodrošināts bez maksas, savukārt ar 28. februāri stāsies spēkā iepriekšējā kārtība – lai saņemtu piešķirtos atvieglojumus, būs jāizmanto šim  nolūkam paredzētā karte, un tai jābūt aktīvai. Kopumā līdz šim brīdim jaunas kartes aktivizējuši vairāk nekā 3000 iedzīvotāji. Iedzīvotāji, kuri jauno karti saņēmuši pa pastu savā dzīvesvietā, var paši to aktivizēt internetbankā vai mobilajā lietotnē, vadoties pēc instrukcijas, kas pievienota sūtījumam.

Savukārt pārējie jauno karti var saņemt Jelgavas filiālē Akadēmijas ielā 3, par ko tika personīgi informēti ar īsziņas starpniecību uz norādīto kontakttālruni. Jauno karti var saņemt no pirmdienas līdz trešdienai no plkst. 9.00 līdz 17.00, ceturtdienās no plkst. 8.30 līdz 18.30 un piektdienās no plkst. 9.00 līdz 15.00, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu. Ja skolēns ir vecumā līdz 16 gadiem, viņa karti filiālē saņemt un aktivizēt var vecāki bez bērna klātbūtnes, savukārt no 16 gadiem jaunietis to var izdarīt pats.

Turpat filiālē karte tiek aktivizēta, un pēc kartes aktivizēšanas tai automātiski tiek piesaistīti klienta kontā esošie līdzekļi un piešķirtie atvieglojumi. Jaunā karte sāk darboties nākamajā dienā pēc aktivizēšanas. Pēc jaunās kartes aktivizēšanas vecā karte vairs nedarbojas.

Aptuveni 500 klientu, lielākoties seniori, nelieto internetbanku, kā arī nav norādījuši savu kontaktinformāciju, līdz ar to nav informēti, ka jaunā karte jau ir izgatavota un to var saņemt filiālē. Aicinām klientus, kuriem nedarbojas esošā karte un kuri nav saņēmuši nekādu informāciju, sazināties ar banku.

Ja rodas jautājumi par jauno karšu aktivizēšanu, piemēram, ja vecāki saņēmuši skolēnam paredzēto karti, bet pašu spēkiem to neizdodas aktivizēt, aicinām sazināties ar banku, zvanot pa tālruni 26668777 vai rakstot vēstuli internetbankā.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.