Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2020 03 04 - 13:35

SIA “Ogres Namsaimnieks” klienti var pieteikties automātiskai e-rēķinu apmaksai

Izmantojot vēl plašākas un ērtākas ikmēneša rēķinu apmaksas iespējas, tagad arī SIA “Ogres Namsaimnieks” klienti var pieteikties e-rēķinu saņemšanai un automātiskai to apmaksai.

Automātiskā rēķinu apmaksa nozīmē to, ka klients pilnvaro banku veikt rēķinu apmaksu no klienta konta kādā no izvēlētajiem e-rēķina apmaksas termiņiem: divas dienas pēc e-rēķina saņemšanas, e-rēķina apmaksas datumā vai konkrētā datumā katru turpmāko mēnesi, ja šādu iespēju ir norādījis uzņēmums, kas sagatavo e-rēķinu. Piesakoties pakalpojumam, klients var norādīt dienas limitu jeb maksimālo summu, par kuru banka ir tiesīga apmaksāt iesūtīto e-rēķinu. Tāpat arī var norādīt mēneša limitu jeb maksimālo summu, ko banka ir tiesīga izmantot viena kalendārā mēneša periodā, lai apmaksātu katra konkrētā pārdevēja e-rēķinus.

Lai sekotu līdzi informācijai par saņemtajiem rēķiniem un to apmaksu, ir iespēja pieteikt SMS, e-pasta vai SEB mobilās lietotnes paziņojumus.

Pieteikties e-rēķinu saņemšanai un to automātiskai apmaksai var  internetbankā (izvēlnes "Maksājumi" sadaļā "E-rēķini/ Jauns līgums/ Pieteikties e-rēķinam") vai jebkurā SEB bankas filiālē.

Vairāk par e-rēķinu saņemšanu un apmaksu var uzzināt šeit.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.