Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2020 03 09 - 09:30

SEB finansē AS “Talsu autotransports” par vairāk nekā pusmiljonu eiro

SEB grupas uzņēmums SIA “SEB līzings” ir izsniedzis finansējumu AS “Talsu autotransports” 713, 280 eiro apmērā, lai uzņēmums varētu paplašināt savu autoparku. AS “Talsu autotransports” iegūto finansējumu izmantojis, lai iegādātos četrus jaunus SETRA markas autobusus.

Jauniegādātie autobusi ir aprīkoti ar novērošanas kamerām, tajos ir pieejams WIFI, kā arī pasažieriem ir iespēja norēķināties ar maksājumu kartēm.

Arnis Škapars, SEB bankas valdes loceklis: “Talsu autotransports ir ilggadējs SEB bankas klients, kurš ik gadu atjauno savu autobusu parku, lai nodrošinātu pasažieru vēlmēm atbilstošus pārvadājumus reģionālajos un starppilsētu maršrutos. Līdz ar to mēs augstu novērtējam to, ka varam būt līdzās kā sadarbības partneris un sniegt savu atbalstu uzņēmuma attīstībā. Mūsu kā bankas vadmotīvs, atbalstot šāda veida uzņēmumus, ir veicināt un attīstīt jēgpilnas, ekonomiski pamatotas iniciatīvas, un šī ir tieši tāda. Esmu pārliecināts, ka līdz ar pārdomātu biznesa stratēģiju, vēlmi attīstīties, uzņēmums sasniegs arvien jaunus panākumus.” 

Jana Kalēja, AS Talsu autotransports valdes priekšsēdētāja: “Nepārtraukta attīstība uzņēmumā ir būtiska. Jaunas tehnikas iegāde garantē lielāku darba efektivitāti. Kvalitatīvu darba apstākļu nodrošināšana autobusu vadītājiem ir vitāli svarīga, jo tieši viņi ir tie, kas ikdienā rūpējas par katra pasažiera labsajūtu un drošību.”

AS “Talsu autotransports” ir uzņēmums ar ilggadēju pieredzi pasažieru un kravu pārvadājumos. Šobrīd AS “Talsu autotransports” darbojas astoņās nozarēs – pasažieru un kravu pārvadājumi, automazgātavas, remontdarbnīcas, degvielas uzpildes stacijas, autoskolas un viesu mājas. 2019. gadā as “Talsu autotransports” tika nominēts Talsu novada uzņēmēju Gada balvai, saņēmot galveno balvu nominācijā “Gada investīcija”.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.