Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2020 03 17 - 13:35

17. martā SEB bankas filiāle Daugavpilī būs slēgta

Lai veiktu nepieciešamos dezinfekcijas pasākumus, konstatējot faktu, ka to apmeklējis klients, kurš nupat atgriezies no koronavīrusa skartas teritorijas ārvalstīs, trešdien, 17. martā, SEB bankas filiāle Daugavpilī būs slēgta. Rūpējoties par savu, līdzcilvēku un bankas darbinieku veselību, klienti šobrīd aicināti prioritāri izmantot iespēju finanšu pakalpojumus saņemt attālināti, nevis doties klātienē uz filiālēm.

Jāuzsver, ka visi pamata finanšu pakalpojumi klientiem ir pieejami digitālā formā un darījumus var veikt, izmantojot mobilo lietotni un internetbanku. Aicinām klientus šobrīd arī dot priekšroku bezkontakta maksājumiem, nevis skaidras naudas norēķiniem. Savukārt saziņai ar banku aicinām izmantot video konsultācijas iespējas, kā arī saziņu internetbankā, sociālajos tīklos, rakstot e-pastu, zvanot pa tālruni vai uzdodot jautājumus virtuālajam asistentam mājaslapā.

Ja tomēr attālinātās iespējas kādu iemeslu dēļ nav pieejamas un tomēr ir nepieciešamība bankas filiāli apmeklēt klātienē, aicinām klientus būt atbildīgiem, ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem, kā arī klepus higiēnu – klepojot vai šķaudot aizsegt muti un degunu ar vienreiz lietojamu salveti vai piedurkni.

Aicinām klientus sekot līdzi aktuālajai informācijai bankas sociālajos tīklos un mājaslapā, kā arī būt atbildīgiem par savu un līdzcilvēku veselību. Stingri aicinām ikvienu klientu, kurš nesen ir atgriezies no ārvalstīm vai kontaktējies ar šādu personu, palikt mājās un ievērot noteikto 14 dienu karantīnu.

Vairāk par iespējām bankas pakalpojumus saņemt attālināti.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.