Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2020 06 13 - 12:10

Bezkontakta maksājumu limits kartēm tiek saglabāts līdz 50 eiro

Arī pēc ārkārtējās situācijas beigām bezkontakta maksājumu limits kartēm tiek saglabāts līdz 50 eiro, lai  mazinātu tiešos cilvēku savstarpējos kontaktus, tostarp saskarsmi ar maksājumu terminālu virsmām.

Lai gan Covid-19 izplatīšanās riski elektroniskajiem maksājumu veidiem ir zemi, salīdzinot ar skaidru naudu, bezkontakta maksājumi vēl vairāk mazina saskarsmes nepieciešamību ar maksājumu karšu pieņemšanas termināla PIN bloku, kas iepirkšanās vietās ir viena no visvairāk klientu izmantotajām virsmām.

Klienti joprojām var noteikt ierobežojumu bezkontakta maksājumu summai savai maksājumu kartei internetbankā vai mobilajā lietonē. Tāpat būs jāievada PIN, ja tiek pārsniegts noteikts skaits darījumu vai veikto maksājumu kopējais limits. Klienti, kuri piesaistījuši savas maksājumu kartes mobilajām ierīcēm, var izmantot arī bezkontakta maksājumu funkciju savos tālruņos maksājumam, kura apmērs pārsniedz 50 eiro.

Vairāk par bezkontakta norēķiniem šeit: https://www.seb.lv/ikdienas-pakalpojumi/norekinu-kartes/bezkontakta-mastercard-norekinu-karte

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.