Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2020 07 21 - 10:10

SEB bankai pārapstiprināts energopārvaldības sistēmas sertifikāts ISO 50001:2018

Pēc rūpīga sertifikācijas audita procesa SEB bankas energopārvaldības sistēmas ir sertificētas kā atbilstošas starptautiskajam standartam ISO 50001:2018. Pirmo reizi SEB banka ISO 50001:2012 sertifikātu ieguva 2016. gadā. Iegūtais sertifikāts apliecina, ka uzņēmums ir efektīvi strādājis, lai attīstītu, uzturētu un nemitīgi pilnveidotu energopārvaldības sistēmu.

Sertifikāta iegūšana ir vēl viens apliecinājums SEB bankas ilgtspējīgas biznesa pieejas īstenošanai, veicinot atbildīgu biznesa praksi sabiedrības labā. SEB bankas valdes priekšsēdētāja Ieva Tetere: “Mūsu biznesa ilgtspēja stratēģija paredz četrus būtiskus virzienus – inovāciju un uzņēmējdarbības veicināšanu, ilgtspējīgu pakalpojumu izstrādi, atbildīgas finanšu sektora biznesa prakses veicināšanu, kā arī rūpes par tiešo ietekmi uz vidi. Energoefektivitātes procesa sertificēšana ir mums svarīgs process, jo ļauj veikt pašnovērtējumu, lai zinātu uzlabojamās vietas, jo tikai pareizi vadīti energoefektivitātes procesi ļauj gan mazināt negatīvo ietekmi uz vidi, gan arī pārvaldīt savus uzņēmuma resursus.”

Energopārvaldības sistēmas uzlabošana atbilstoši jaunajiem standartiem nozīmē, ka SEB banka arī turpmāk identificēs savu energoresursu patēriņu, pārdomāti izvērtējot to lietošanas lietderību un plānojot vēl efektīvāku energoresursu izmantošanu atbilstoši standartiem. Salīdzinot ar 2018. gadu, enerģijas patēriņš SEB bankas birojos un filiālēs 2019. gadā samazinājies par 14,75%. SEB bankas pāreja uz atjaunojamiem energoresursiem ir ļāvusi būtiski samazināt oglekļa emisijas enerģijas patēriņa dēļ. 

“Kopumā sertifikācijas audita laikā esam saņēmuši arī ļoti vērtīgus ieteikumus savas energoefektivitātes tālākai uzlabošanai un esam pateicīgi par novērtējumu no auditētāju puses. Šogad esam plānojuši veikt papildu apmācības darbiniekiem mūsu energopārvaldības sistēmas uzturēšanā, attīstībā un tālākā pilnveidošanā,” atzīst SEB bankas valdes priekšsēdētāja Ieva Tetere.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.