Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2020 08 31 - 12:45

Kristaps Strazds kļūst par SEB bankas finanšu direktoru

Ar 1. septembri SEB bankas valdei pievienojas Kristaps Strazds, kurš uzņemsies finanšu direktora pienākumus. Kristaps Strazds uz noteiktu laiku aizvietos līdzšinējo finanšu direktori Jeļenu Cīruli. Kristapa Strazda pievienošanos SEB bankas valdei apstiprinājusi Finanšu un kapitāla tirgus komisija, kā arī Eiropas Centrālā banka.

Arnis ŠkaparsKristaps Strazds SEB bankā strādā jau kopš 1996. gada, pildot vadītāja funkcijas tādās jomās kā naudas pārvaldības un tirdzniecības finansēšana, uzņēmumu apkalpošana, finanšu tirgi, kā arī resursu vadība. Kristapa Strazda atbildībā būs finanšu jomas vadība, kā arī iepirkumu, nekustamo īpašumu, darījumu nodrošināšanas, resursu vadības un lietvedības jomas.

SEB bankas vadītāja un valdes priekšsēdētāja Ieva Tetere: “Esmu pateicīga Kristapam, kurš uz noteiktu laiku piekrita uzņemties finanšu direktora pienākumus. Kristapa dažādā pieredze finanšu sektorā ir nozīmīgs aspekts, kas jaunajos pienākumos būs jo īpaši būtisks. Mēs kā banka turpinām savu izaugsmi, tas vienlaikus paredz ļoti daudz dažādus ar finanšu pārvaldību saistītus jautājumus, kas jāturpina risināt.”

Kristaps Strazds ir ieguvis maģistra grādu starptautiskajās ekonomiskajās attiecībās Latvijas Universitātē, kā arī biznesa vadības grādu (MBA) Rīgas biznesa skolā .

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.