Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2020 09 17 - 14:30

SEB banka uzsāk sarunu ciklu par ilgtspēju

Vairumam no mums vārds “ilgtspēja” galvenokārt asociējas ar dažādiem vides jautājumiem globālā mērogā. Taču nu jau arvien biežāk par to tiek runāts uzņēmējdarbības un sabiedrības attīstības kontekstā, uzsverot saikni starp šodienas lēmumiem un to radītajām sekām nākotnē. Arvien pieaug arī mūsu pašu personīgās attīstības loma, tāpēc SEB banka aizsāk ilgtspējas jautājumiem veltītu vebināru ciklu, lai rosinātu pārdomas, kā mūsu ikdienas paradumi (mācības, darbs, pārvietošanās u.c.) veidos nākotnes sabiedrību.

Pirmajā diskusijā, kurā kopīgi meklējām atbildes uz jautājumu: Kā strādāsim 2025. gadā? diskutējām par darba vides nozīmi ilgtermiņā, elastīgu darba laiku un vietu, kā arī digitālo nomadu jeb klejotāju dzīvesveidu un tā pieaugošo popularitāti pasaulē.

Ar savu pieredzi dalījās:
Oļegs Ņikitins, Darba vides stratēģis
Ilze Ogle, SEB bankas personāla pārvaldes vadītāja
Anete Ilmete  Pasaules pilsonis, digitālais nomads

Diskusiju vadīja Pārsla Baško,  Stratēģiskās cilvēkresursu un komunikāciju vadības konsultāciju uzņēmuma ERDA partnere.

Vebināra stratēģiskais partneris: ERDA

Nākamie ilgtspējīgas sabiedrības tematam veltītie vebināri: 
- Kā mācīsimies 2025. gadā?
- Kā pārvietosimies 2025. gadā?
- Kā pelnīsim 2025. gadā?

Pasākuma video ieraksts

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.