Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2020 09 25 - 13:40

Norisinās Ignitis grupė akciju sākotnējais publiskais piedāvājums

Saskaņā ar Nasdaq Baltic biržas paziņojumu no 2020. gada 21. septembra līdz 1. oktobrim Nasdaq Vilnius notiek AB “Ignitis Grupė” akciju izsole sākotnējā publiskā piedāvājuma ietvaros privātajiem ieguldītājiem Lietuvā, Latvijā un Igaunijā, kam sekos akciju iekļaušana Nasdaq Vilnius biržas sarakstā.

AB “Ignitis Grupė” ir vadošā inženierkomunikāciju un atjaunojamo energoresursu sabiedrība Baltijas reģionā. Tās galvenās darbības joma aptver elektroenerģijas un gāzes sadales tīklu darbības nodrošināšanu un zaļās ražošanas portfeļa pārvaldi un attīstīšanu. Grupa arī pārvalda stratēģiski svarīgus elastīgās ražošanas aktīvus un sniedz klientu apkalpošanu un risinājumu pakalpojumus, tostarp elektroenerģijas un gāzes piegādes, saules, e-mobilitātes, uzlabotas enerģijas efektivitātes un inovatīvus enerģijas risinājumus mājsaimniecībām un uzņēmumiem.

Privātiem ieguldītājiem ir iespēja iesniegt savus pirkšanas rīkojumus uzņēmuma akcijām par maksimālo cenu līdz  28 eiro par vienu AB “Ignitis Grupė” akciju. Galīgā cena par akciju tiks paziņota 2020. gada 2. oktobrī vai ap to un privātajiem ieguldītājiem tā nebūs augstāka par 28 eiro. Piedāvātais akciju daudzums izsoles ietvaros ir 20 901 503.

SEB bankas klientiem ir iespēja parakstīties uz akcijām internetbankas sadaļā Vērtspapīri -> Akcijas un ETF, iesniedzot pirkšanas rīkojumu ar AB “Ignitis grupė” akcijām (ISIN: LT0000115768).

  • Rīkojumi internetbankā tiks pieņemti no 2020. gada 21.septembrim līdz 1. oktobra plkst. 11.00;
  • Akciju piešķīrums tiks pabeigts līdz 2020. gada 5. oktobra plkst. 16.00;
  • Noslēgto darījumu norēķins plānots 2020. gada 6. oktobrī;
  • Akcijas paredzēts iekļaut Nasdaq Vilnius biržas sarakstā 2020. gada 7. oktobrī.

Plašāka informācija par uzņēmuma darbību, akciju sākotnējo publisko piedāvājuma procesu un ar to saistītajiem riskiem pieejama uzņēmuma mājaslapā – www.ignitisgrupe.lt/ipo

FIinanšu instrumenta apraksts, īpašības un ar tā saistīto risku apraksts pieejams šeit.

Šīs apraksta publicēšana ir informācijas sniegšana par jaunumiem finanšu instrumentu tirgū. Šīs informācijas sniegšana nav SEB bankas konsultācija, rekomendācija vai piedāvājums veikt vai neveikt finanšu instrumentu darījumus. AS SEB banka nav vērtējusi klienta atbilstību attiecīgā finanšu instrumenta mērķtirgum un attiecīgā finanšu instrumenta atbilstību un piemērotību klientiem, kā arī neuzņemas atbildību par klientu tiešajiem vai netiešajiem zaudējumiem, kas klientiem varētu rasties publicētās informācijas izmantošanas dēļ.

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.