Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2020 10 05 - 09:50

Grantu programmā “(ie)dvesma” iesniegtas vairāk nekā 70 biznesa idejas

SEB bankas, Jūrmalas pilsētas, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Siguldas un Stopiņu novadu kopīgi rīkotajā grantu programmā “(ie)dvesma” šogad saņemti 75 pieteikumi jaunu biznesa ideju attīstīšanai Pierīgā. Maksimālā naudas summa, uz ko var pretendēt viens granta saņēmējs, ir 10 000 eiro, un kopējais pieejamo grantu apmērs šogad ir 70 000 eiro. Granta līdzekļus varēs izmantot saimnieciskiem mērķiem esošā biznesa attīstīšanai vai arī jauna uzņēmuma izveidei.

Visvairāk jaunu biznesa ideju plānots attīstīt Siguldas novadā – saņemts 21 pieteikums, kā arī Mārupes novadā – 19 projektu pieteikumi. Jūrmalas pilsētā jaunas idejas vēlas īstenot 14 projektu iesniedzēji, savukārt Ķekavas novadā – 11. Stopiņu novadā saņemti 6 pieteikumi, savukārt Olaines novadā – 4.

Uzņēmēju ieceres un darbības jomas saistītas ar dažādām nozarēm – plānots attīstīt jaunus tūrisma pakalpojumus, ražot tekstilizstrādājumus (apģērbus, rotaļlietas) un pārtikas produktus, kā arī izstrādāt jaunas digitālās platformas. Vairākas idejas saistītas arī ar skaistumkopšanas un medicīnas pakalpojumiem, izglītību, sportu, kā arī apkārtējās pilsētvides labiekārtošanu.

Saņemto pieteikumu atlase notiks trīs kārtās, izvērtējot gan to atbilstību programmas kritērijiem, gan biznesa plānu un idejas potenciālu. Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs uzņēmējdarbības profesionāļi un pašvaldību pārstāvji. Rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana notiks 12. novembrī.

Grantu programma “(ie)dvesma” norisinās jau ceturto reizi, un tās mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Pierīgā. Finansējuma saņemšanai varēja pieteikties gan privātpersonas, kas plāno uzsākt savu biznesu, gan arī jau esoši uzņēmumi, kas veic vai plāno veikt saimniecisko darbību kādā no sešām grantu programmā iesaistītajām pašvaldībām un dibināti pirms ne vairāk kā trim gadiem.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.