Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2020 10 05 - 10:35

SEB - Labākais darba devēja zīmols Baltijā

Piektdien, 2. oktobrī, zīmolu topa jeb Baltic Brand Foruma noslēguma ceremonijā SEB tika atzīts par Baltijā labāko darba devēja zīmolu. Vadītāju atlases uzņēmuma “Amrop” organizētajā vērtējumā, kurā piedalījušies vairāk nekā 5000 dalībnieku no 200 lielākajiem uzņēmumiem visā Baltijā, gan darbinieku, gan vadītāju vidū esam pamanīti un tik augstu novērtēti. Mums ir liels gods un atbildība saņemt šo atzinību. Gads bijis jaudīgs!

Ar gandarījumu varam likt galvā šo ķiveri, pateicoties mūsu darbiniekiem, kuri nemitīgi gatavi iet līdzi laikam, grib pilnveidot savas zināšanas un kompetences, pieņem dažādus izaicinājumus un piedāvā jaunus risinājumus, turpina strādāt starptautiskās projektu komandās gan ar Baltijas, gan Zviedrijas kolēģiem. Īpaši šajā Covid-19 laikā varējām pārliecināties, cik daudz pēdējā laikā bankā paveikts tehnoloģiskajā attīstībā un elastīgas darba vides izveidošanā, lai darbs varētu turpināties attālināti vai no mājām, pat tad, kad fiziskās telpas un valstu robežas bija slēgtas.

Paldies jums visiem , ka palīdzat neapstāties pie sasniegtā!

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.