Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2020 10 13 - 10:05

SEB Izaugsmes programmā savu biznesu pilnveidos 14 Latvijas uzņēmumi

SEB bankas īstenotajā uzņēmumu Izaugsmes programmā šogad saņemti vairāk nekā 50 pieteikumi, no kuriem izvēlēti 14 Latvijas uzņēmumi, kuri ekspertu vadībā strādās pie inovatīvu produktu vai pakalpojumu izveides, lai veicinātu straujāku sava uzņēmuma izaugsmi. Programma šogad norisināsies attālināti un noslēgsies janvārī. Dalība Izaugsmes programmā ir bez maksas, un SEB banka programmas īstenošanā šogad ieguldīs 40 tūkstošus eiro.

Šis būs jau piektais programmas cikls, un tās mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem sagatavoties straujākai biznesa izaugsmei, izmantojot uz digitālajām tehnoloģijām un inovācijām balstītus risinājumus. Saņemtie pieteikumi tika vērtēti pēc tādiem kritērijiem kā uzņēmējdarbības pieredze, pārstāvētā nozare, apgrozījums, izvirzītie mērķi un ambīcijas.

Izaugsmes programmā šogad piedalīsies uzņēmumi no dažādām nozarēm un reģioniem, kā arī ar atšķirīgu mērogu biznesu: SIA “City Playgrounds” (skeitparku un ekstrēmo sporta veidu infrastruktūras projektēšana un būvniecība), SIA “Dabas burka” (nefasētu pārtikas produktu un videi draudzīgu sadzīves preču tirdzniecība), SIA “XTM” (monolītā betonēšana, industriālo grīdu un parketa ieklāšana), SIA “TESLA” (elektroapgādes un telekomunikāciju sistēmu būvniecība un elektroinstalāciju ierīkošana), kā arī SIA “ZAAO”, kas nodarbojas ar atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu nodrošināšanu 27 Vidzemes un Malienas reģiona pašvaldībās.

Tāpat Izaugsmes programmā piedalīsies arī pasākumu un kopstrādes telpa “TEIKUMS”, SIA “Smalkais muslis”, mūzikas koncertu un festivālu organizatori SIA “SK Solutions”, sporta preču ražotājs SIA “Risoma”, augstākās izglītības iestāde SIA “Ekonomikas un Kultūras augstskola”, plaša patēriņa preču vairumtirdzniecības uzņēmums SIA “German Products Baltics”, IT risinājumu izstrādātājs SIA “Hortus Digital”, metālapstrādes uzņēmums ar specializāciju grilu un kūpinātavu ražošanā SIA “Linda- 1”, kā arī SIA “Bajtel” – elektronisko ierīču, telekomunikāciju iekārtu un to daļu mazum- un vairumtirgotājs. 

SEB bankas Izaugsmes programma tiek īstenota sadarbībā ar vadības konsultāciju uzņēmumu “Civitta Latvija”, un tajā var pieteikties Latvijā reģistrēti uzņēmumi ar vismaz divu gadu uzņēmējdarbības pieredzi un ambīcijām strauji kāpināt sava biznesa mērogu. Pirmie divi Izaugsmes programmas cikli norisinājās 2018. gadā, savukārt trešais un ceturtais – 2019. gadā. 

Daļa no Izaugsmes programmas nodarbībām un lekcijām ir pieejamas publiski, un ikviens interesents tās var vērot tiešsaistē.

Vairāk par Izaugsmes programmu: www.seb.lv/izaugsmes-programma

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.