Switch to mobile version. Augšup

PAZIŅOJUMI - 2020 12 22 - 16:35

VISA Stila kartes tiek pakāpeniski aizstātas ar Mastercard kartēm

Turpinot klientiem sniegto pakalpojumu klāsta pilnveidi, SEB banka visā Baltijā kopš 2020. gada septembra izsniedz tikai Mastercard kartes ar bezkontakta norēķinu funkciju. Tās nodrošina gan visas ierastās darbības, gan ļauj apmaksāt mazākus pirkumus bez PIN koda ievadīšanas, gan izveidot kartes digitālo versiju, kuru izmantot maksājumiem ar viedtālruni.

Tas nozīmē, ka pakāpeniski visas klientiem izsniegtās VISA Stila norēķinu un VISA Stila kredītkartes tiks aizvietotas ar Mastercard norēķinu kartēm vai Mastercard kredītkartēm. Visi esošie līgumi paliek spēkā, tāpēc klientiem nav jāparaksta papildu dokumenti. Kredītkartes līgumi un esošie nosacījumi, kas ietver sevī gan procentu likmes, gan kredītlimita atmaksas kārtību, arī paliek spēkā.

Šobrīd visiem klientiem, kuriem ir aktīva internetbanka, piedāvājam iespēju saņemt jaunu karti pa pastu. Lai sāktu izmantot pa pastu saņemto jauno Mastercard norēķinu karti vai kredītkarti, klientiem tā ir jāaktivizē savā internetbankā. Laikā neaktivizētās kartes tiks bloķētas. Kredītkartes konts tiks slēgts, limita izmantošana nebūs pieejama un iestāsies izmantotā limita atmaksas grafiks.

Instrukcija, kā aktivizēt karti, visiem klientiem tiek nosūtīta pa pastu kopā ar jauno karti. Ja klients saņem karti filiālē, tā tiek aktivizēta turpat uz vietas.

Visas SEB bankas izsniegtās VISA kartes tiks automātiski slēgtas 2021. gada 29. jūnijā.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.