Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2021 02 28 - 21:00

Notiks diskusija “Uzņēmējdarbība pandēmijas laikā – krīze vai iespēja?”

Ko uzņēmumiem nozīmē pandēmija, ar kādiem izaicinājumiem šobrīd nākas saskarties un kā saredzēt jaunas iespējas uzņēmuma attīstībā? Aicinām 5. martā no plkst. 10.00 līdz 11.00 pievienoties tiešsaistes diskusijai par uzņēmējdarbību pandēmijas laikā.

Kā liecina jaunākie SEB bankas veiktās aptaujas dati, kopējais Baltijas mazo un vidējo uzņēmēju noskaņojums gada sākumā ir kļuvis krietni piezemētāks, sarūkot piesardzīgu optimistu īpatsvaram. Vienlaikus daudziem uzņēmumiem tieši pandēmijas laiks ir radījis iespēju straujākai izaugsmei. Par to, kāds noskaņojums šobrīd uz vērojams uzņēmēju vidū, diskutēs SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars, DPD Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Grants, Will Sensors vadītāja Inga Laksa un maizes ceptuves “Lāči” saimnieks Normunds Skauģis

Diskusijas ievadā sniegsim arī ieskatu aptaujas rezultātos, kas atspoguļo Baltijas uzņēmumu redzējumu par apgrozījuma pieaugumu, nodarbinātību, eksportu, inovācijām un investīcijām.

Pasākumu tiešsaistē būs iespēja skatīties šeit

 

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 21.00
  Brīvdienās 10.00 - 18.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.