Switch to mobile version. Augšup

JAUNUMI - 2021 04 12 - 17:30

Durvis ver atjaunotā SEB bankas filiāle tirdzniecības centrā “Alfa”

Lai gan pēdējo gadu laikā piedzīvojam ļoti strauju digitālo kanālu lietošanas izaugsmi, filiāles joprojām ir svarīgas klientiem, kuriem nepieciešamas individuālas konsultācijas par sarežģītākiem finanšu pakalpojumiem. Tāpēc, turpinot digitālo filiāļu attīstību, šī gada aprīlī durvis vērs atjaunotā Alfas filiāle, kurā klientiem būs pieejamas ne tikai klātienes konsultācijas, bet arī iespēja darboties patstāvīgi jaunā un plašā pašapkalpošanās zonā.

Pēc SEB bankas statistikas datiem arvien mazāk klientu savus ikdienas finanšu darījumus veic klātienē filiālē, prioritāri izvēloties attālinātās iespējas. Tas saistīts gan ar digitālo iespēju attīstību, gan ar jau vairāk nekā gadu pastāvošajiem Covid-19 ierobežojumiem.

Pērn SEB klientiem nodrošināto videokonsultāciju skaits bija trīs reizes lielāks nekā 2019. gadā. Tāpat vairāk nekā 90% mājokļa kredīta līgumu tika parakstīti internetbankā bez nepieciešamības klientiem apmeklēt filiāli. Šobrīd jau 99% norēķinu klienti veic internetbankā vai mobilajā lietotnē, bet filiālēs – tikai 1%. Gandrīz visas atjaunotās maksājumu kartes klienti saņem pa pastu, savukārt jaunas kartes pa pastu tiek sūtītas vairāk nekā 94% gadījumu.

“Vienlaikus redzam, ka klienti ļoti novērtē iespēju saņemt individuālas konsultācijas par sarežģītākiem finanšu pakalpojumiem, piemēram, aizdevumiem, ieguldījumiem un citiem. Šo faktoru viennozīmīgi ņēmām vērā, domājot par filiāļu tīkla attīstības stratēģiju ilgtermiņā, un konsultācijas ar augstu pievienoto vērtību klātienē nodrošināsim arī turpmāk. Turklāt turpinām modernizēt savus pakalpojumus, lai tie arvien vairāk klientiem būtu pieejami attālināti. Tas ne tikai mazina klientu atkarību no bankas fiziskās atrašanās vietas vai darba laika, bet arī palīdz tikt pie bankas pakalpojumiem, neskatoties uz pandēmijas ierobežojumiem,” skaidro SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars.

Atjaunotājā Alfas filiālē klientiem būs pieejams pilns pakalpojumu klāsts, naudas iemaksas/izmaksas bankomāts, ka arī jauna un plaša pašapkalpošanās zona, kur klienti varēs pieslēgties internetbankai un darboties patstāvīgi.

Filiāles apmeklēšanas laiks klātienē šobrīd ir jārezervē – seb.lv/tiksanas-rezervacija. Savukārt darboties pašapkalpošanās zonā iespējams bez iepriekšējas rezervācijas, bet ievērojot visas valstī noteiktās drošības prasības.

Šobrīd SEB bankas filiāļu tīklā ir 8 filiāles Rīgā un 15 filiāles citās pilsētās. Dažas no tām (Alūksnē, Madonā, Siguldā un Bauskā) fokusējas uz uzņēmumu apkalpošanu, nodrošinot privātpersonām to pakalpojumu klāstu, ko nav iespējams veikt attālināti.

Kontakti

 • +371 26668777
  +371 67779988

  Karšu un internetbankas bloķēšana

  24/7

  Citi jautājumi

  Privātpersonām

  Darbdienās 08.00 - 20.00

  Uzņēmumiem

  Darbdienās 08.30 - 18.00

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.