Switch to mobile version. Augšup

Kalnciema kvartāla rezidences

Foto galerija

No 55 000 EUR (kredīta ikmēneša maksājums no 87,32* EUR)

No 33,9 m2 līdz 89,7 m2 | Valentīna iela 16 k-1, k-2 un k-3, Rīga

Kalnciema kvartāla rezidences atrašanās vieta ir patiesi unikāla: tikai 20 minūšu gājiens līdz Vecrīgai, 15 minūšu brauciens līdz lidostai un 20 minūtes līdz Jūrmalai.

Kalnciema kvartāla rezidences ir dzīves telpa ar piederības sajūtu pilsētai, līdzīgi domājošiem kaimiņiem, labiekārtotu piemājas vidi un draudzīgu apkārtni.

Projektu veido trīs 4-stāvu dzīvojamās ēkas. Dzīvokļus īpašus padara to unikālais interjers, ko veido Latvijas interjera dizaineri, katrs ieliekot savu vīziju par pilsētas dzīvi. Piemājas teritorija ir labiekārtota un apzaļumota un tā ir ērta kā automašīnu īpašniekiem, tā velobraucējiem un kājāmgājējiem.  

Iegādājoties dzīvokli projektā “Kalnciema kvartāla rezidences” ar SEB bankas finansējumu līdz š.g. 31. decembrim, Jūs saņemsiet:

  • Kredīta noformēšana: 0,5%  no kredīta summas (standarta cena: 1.5%)
  • Aizdevuma noformēšana ir bez komisijas maksas, ja īpašums rezervēts atvērto durvju dienās. Piedāvājums spēkā vienu mēnesi no rezervācijas veikšanas.

  • Darījuma konts:  50 EUR (standarta cena: 0.4%)
  • Bezmaksas vērtējums
  • Īpašs apdrošināšanas piedāvājums no IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle
  • Zelta klienta statuss

Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības. Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam.

Piesakieties konsultācijai, lai uzzinātu, kādu kredīta summu Jūs varat saņemt. 

* Aprēķina pieņēmums: īpašuma cena 55 000 EUR, klienta līdzdalība 8 250 EUR, kredīta summa 46 750 EUR, kredīta procentu likme 2.5% gadā (procentu likme ir mainīga un to veido pievienotās likmes un bāzes likmes kopsumma), kredīta atmaksas termiņš 30 gadi, ikmēneša maksājums 184.72 EUR, kas aprēķināts pēc vienmērīgās atmaksas metodes. Komisijas maksa par kredīta izsniegšanu 233.75 EUR. Gada procentu likme (GPL - aprēķinātās kredīta kopējās izmaksas aizņēmējam, izteiktas gada procentos no kredīta) ir 2.58%, kopējā summa, kas jāmaksā 66 732.31 EUR.

Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Kredīta summa būs atkarīga no Jūsu ienākumiem, esošajām kredītsaistībām un kredītvēstures. Jūsu kopējo kredītsaistību mēneša maksājums nedrīkst pārsniegt 40% no Jūsu neto ienākumiem. Par kredīta nodrošinājumu kalpo Jūsu esošais vai iegādājamais nekustamais īpašums, kam ir jābūt apdrošinātam visu kredīta līguma spēkā esamības laiku.

Kontakti

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.