Switch to mobile version. Augšup

Eksperts

 

Skaidri mērķi un iegūtas kompetences ļaus Jums īstenot savu vīziju.

Kļūstiet par daļu no starptautiskas un multifunkcionālas profesionāļu komandas, pieņemiet neatkarīgus lēmumus un ieviesiet jaudīgas iniciatīvas. Strādājiet starptautiskos projektos, kā arī izmantojiet horizontālo un vertikālo karjeras iespēju sniegtās priekšrocības. Šeit Jūsu karjera uzņems nebijušus apgriezienus, Jūs pastāvīgi piedalīsieties apmācībās, strādāsiet stabilā darba vidē un iegūsiet priekšrocības, kas veicinās Jūsu darba un privātās dzīves līdzsvaru.

 

Darba iespējas

 
Marina
Vecākā bankas darījumu speciāliste
Mani pašreizējie pienākumi ietver IT, bankas darījumus un ekonomiku. Pirms atnācu strādāt SEB grupas pakalpojumu centrā, es 11 gadus strādāju pavisam citā nozarē. Nomainīt karjeru uz tādu, kas ir tik ļoti saistīta ar banku darījumiem un IT, bija izaicinājums, taču, pateicoties smagam darbam, kolēģu atbalstam un pietiekamām apmācībām, ikvienam ir pa spēkam kļūt veiksmīgam šajā nozarē. Tas bija interesants piedzīvojums, un es vēl aizvien to izbaudu.
Marina
Vecākā bankas darījumu speciāliste

 

Neatbilst tavām vajadzībām? Skatīt citus profilus

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.