Switch to mobile version. Augšup

“Kickstarter”

 

Karjeras sākumposmā Jūs vēlaties iemācīties vērtīgas prasmes un izmantot iegūtās zināšanas darbā.

Progress ir vieglāks, kad par Jums kāds rūpējas. Strādājiet kopā ar draudzīgu un uz sadarbību vērstu komandu, piedalieties apmācībās jau no pirmās dienas un iegūstiet iespēju ņemt dalību dažādu iekšējo iniciatīvu ieviešanā. Sāciet savu karjeru starptautiskā vidē un iegūstiet priekšrocības, ko sniedz profesionāla un personīga izaugsme.

 

Darba iespējas

 
Margarita
IT risinājumu izstrādātāja
SEB grupas pakalpojumu centrā sāku strādāt, kad biju RTU pēdējā kursa studente. Es esmu ļoti pateicīga savai pirmajai komandai un pirmajam vadītājam - viņi parādīja man, kādas ir mūsu galvenās vērtības, iemācīja man pārvarēt šķēršļus un ļāva man pašai sniegt savu ieguldījumu mūsu darbā. Man personīgi SEB grupas pakalpojumu centra kultūra ir tāda, kurai patiesi tic mana komanda un apkārtējie cilvēki. Mēs visi tiecamies uz personīgo attīstību, paplašinot profesionālās prasmes, savstarpēju cieņu un toleranci.
Margarita
IT risinājumu izstrādātāja

 

Neatbilst tavām vajadzībām? Skatīt citus profilus

S|E|B

Uzmanību! Jūsu pārlūkprogramma neatbilst SEB mājas lapas prasībām, lūdzu, atjaunojiet to vai izmantojiet citu ierīci lapas aplūkošanai.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.